Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja np. nie rozumiem wieśniaków, tzw. 'weekendowych turystów' :) ale zeby ich od razu za to bić, ze nie potrafia się w Lbn. zachować? Prosci ludzie po prostu rzadko miasto widzą :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poddał się karze...ciekawe czy zdąży trafić za kratki ,jak nic zaraz go Duda ułaskawi ,przecież to polski patriota był.
0
Trzeba było 5 lat bandycie wlepic.
0
5 lat trzeba byle nazibolszewickiej xrwie, wlepic, ale nie ma strachu, juz go w rok
0
Znam Kazika. Studiowałem z nim przez 3 lata na uniwerku rolniczym. Niestety chłopak poszedł siedzieć i trochę odjechał. Nie to żebym lubił przybyszów z innych kręgów kulturowych, ale żeby od razu kogoś bić i to na dodatek w biały dzień. Pozdro z UK
0
Ma Kazio fart bo gdyby został zaczepiony w Nigerii to jego głowa zostałaby piłką a u nas rasizm hehe
0
za obrażenie i uderzenie rok więzienia? Paranoja, bo gdyby uderzył polaka to Policja by powiedziała że ściganie tylko z oskarżenia prywatnego i trzeba robić obdukcje na własny koszt. Chory kraj gdzie cudzoziemiec ma większe prawa od krajowca.
0
wyrok adekwatny do czynu? Proszę tylko o konsekwencję w podobnych sprawach, ale już bez poprawnosci politycznej.
0
uderzysz Żyda-jesteś antysemitą, uderzysz Nigeryjczyka-jesteś rasistą, uderzysz Polaka-jesteś chuliganem. To jest wlaśnie smieszna poprawność polityczna.
0
Tylko rok więzienia dla wiejskiego przygłupa , który bije ludzi zamiast orać i wywozić gnój na pole ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: