Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja to jeszcze kopa w tłusta d.. bym mu zasunął za złe parkowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma się czym chwalić,że obezwładnił niedużego, starszego pana,może mu sie akurat artretyzm odezwał i musiał wysiąść,albo inne lumbago
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet chyba bywa(ł) w Stanach i powinien się orientować, że za takie zachowanie już by go policjant tam ustrzelił. Więc niech się cieszy, bo pasuje tu powiedzenie "A mógł zabić...". Policjant powinien dostać nagrodę, bo działał automatycznie reagując szybko na ewentualne zagrożenie. Wygląda to na dobre wyszkolenie i tyle. Tego facia nie każdy musi znać z gęby czy nawet ze słyszenia, a mogła to być także prowokacja itd. Konsul powinien czuć się bezpiecznie jak jego placówkę ochraniają tacy policjanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w takim stanie wsiada za kolko nie mial go kto podwiezc? jeszcze by wypadek spowodowal, Ludzka ignorancja jest niesamowita. brawo dla policjanta i nie przejmowac sie krytyka ja bym mu jeszcze mandat wlepil i kazal scholowac auto na parking strzezony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię sie, że przełożony policjanta mówił o ewentualnej karze a nie o nagrodzie dla niego za prawidłową reakcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie L. - zanim Pan zacznie na łamach gazety opowiadać o interwencji w Strasburgu - niech Pan sie pochyli najpierw nad lektura przepisów dotyczacych wnoszenia skarg do Strasburga i przesłanek, które musza byc spelnione...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemowsky napisał:
Taka jest nasza policja. Zamiast łapać prawdziwych przestępców, to czepi się taki człowieka, bo źle zaparkował, a dresy jeszcze pewnie miały z tego niezłą polewkę. Żal... Wczoraj siedziałem sobie w knajpie na starówce, a przy stoliku obok gruchała sobie przy kawce para strażników miejskich (pan i pani), tak dobrą godzinkę... zamiast zasuwać po ulicach. I tak właśnie wygląda praca policji i straży miejskiej
Policja ma rozne zadania, miedzy innymi karanie za nieprawidlowe parkowanie. Wszyscy potrafia tylko ujadac. Bardzo dobrze ze sie za niego wzieli - kazdy powinien byc rowny wobec prawa. Mial o autograf poprosic? To nie stany gdzie za recydywe wysyla sie gwiazdke na 90 dni do paki w luksusowych warunkach, a wypuszcza po 11 i jedyna nauczka dla gwiazdki to sprzedanie praw do opisania/sfilmowania swoich przygod za grube miliony. W policji jest prewencja, dochodzeniowka, drogowka. Kazdy robi swoje jak umie policjantow nalezy rozliczac indywidualnie. Ten z artykulu ma u mnie plusa. Teraz pytanie, kogo zna Romek L. Bo w Polsce juz niejeden policjant polecial z roboty za zatrzymanie osoby z szerokimi plecami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bardzo lubię Budkę Suflera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazek napisał:
Dziwię sie, że przełożony policjanta mówił o ewentualnej karze a nie o nagrodzie dla niego za prawidłową reakcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak myśle panie Kazek że ten policjant powiniem dostać nagrode za wzorowe wykonywanie czynności służbowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że gazeta powinna śledzić przede wszystkim losy tego policjanta - czy mu ktoś nie robi problemów itp. to jest ważne. dobre samopoczucie muzyka i jego fochy to jego prywatna sprawa, ale dobre samopoczucie policjanta to także nasza sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staremu od(j)bało, mysli że jak gra w zespole to wysztko mu wolno, to nie Rosja, gdzie oligarchia jest bezkarna, a staruch nie idzie na emeryture i siedzi sobie na działeczce a nie rzępoli w starej budzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo ten mało ważny bzdet będzie wisiał na głównej? Nic się nie działo od wczoraj ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej napisał:
ten policyjny kowboj zapewne dostał się do policji po znajomości i nie wytrzymał ciśnienia tam pełno takich służbistów co całe zycie przy mamusi i tatusiu(zapewne też policjancie) i w krytycznych sytuacjach pekają bo psycholog na rekrutacji to była lipa. dlatego niech się ów Romuald cieszy że ten laluś nie wyciągnął gnata z kabury. powinien byś społeczny system kontroli przyszłych policjantów bo chociaż cieżko to sobie wyobrazić w tak układowym kraju trzymam kciuki z Pana. Panie muzyk przeciwstawienie się takim przypadkom godne podziwu
TYŚ PRZYPADKIEM NIE WYCHYLAŁ MAŁPEK Z pALIKNOTEM NA STARÓWCE ...BO COŚ MI TU JEDZIE JEGO POZIOMEM INTELEKTUALNUM. ON I TY,MACIE JEDNAKOWE SPOJRZENIE NA PRAWO I KONSTYTUCJĘ .poczytaj Art.32 pkt 1 Konstytucji RP.i policyjny kodeks zatrzymań. NIE DZIWIĘ SIĘ LIPCE BO TEN NAJWIDOCZNIEJ TYLKO NUTY UMIE DOBRZE CZYTAĆ.... ALE TY TAKI ERUDYTA ?????.WYOBRAŻAM SOBIE-A WŁAŚCIWIE NIE WYOBRAŻAM CO BY BYŁO GDYBY ISTNIAŁ TAKI "społeczny system kontroli przyszłych policjantów" ATY BYŚ BYŁ JEGO CZŁONKIEM ? TYLKO CZEMU JA SIĘ WYCHYLAM SKORO TY PEWNIE JESTEŚ Z PO A TAM MAJĄ SWOJĄ KONSTYTUCJĘ -NIE CO INNĄ NIŻ TA PODPISANA PRZEZ KWAŚNIEWSKIEGO. Szalom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
house isings napisał:
z policją nie wygrasz.....jak najdalej od tego
JESTEŚ LAFIRYNDĄ CZY ZŁODZIEJEM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rgt4 napisał:
na uwagę zasługuje jeszcze ,gdzie odbyła się interwencja.Pod konsulatem ukrainy.Policjant był zapewne z ochrony konsulatu.Wiadomo,że konsulaty i ambasady są szczególnie chronione.Policjanta należy pochwalić.
Skończcie z tą paranoją! POLICJANT BYŁ NA SŁUŻBIE I MIAŁ PEŁNE PRAWO TAK ZROBIĆ. A SZKODA, ŻE NIE WLEPIŁ MANDATU. Pan L. i chuligani powinni mieć respekt przed stróżem porządku , bo inaczej to jesteśmy rozjeżdzani na chodnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemowsky napisał:
Taka jest nasza policja. Zamiast łapać prawdziwych przestępców, to czepi się taki człowieka, bo źle zaparkował, a dresy jeszcze pewnie miały z tego niezłą polewkę. Żal... Wczoraj siedziałem sobie w knajpie na starówce, a przy stoliku obok gruchała sobie przy kawce para strażników miejskich (pan i pani), tak dobrą godzinkę... zamiast zasuwać po ulicach. I tak właśnie wygląda praca policji i straży miejskiej
WIDZĘ ŻE JESTEŚ ROZTARGNIONY ALBO MASZ POMROCZNOŚĆ JASNĄ . Kiedy funkcjonariusze zgodnie z przepisami zatrzymują łamiącego prawo to ich ganisz. Kiedy funkcjonariusze zaniedbują obowiązki też ich karcisz. Zdecyduj się i bądź stanowczy.....a może ty zbyt długo przesiadujesz w tej knajpce na starówce i nie możesz się skupić ???? Nie widziałeś przypadkiem jak tym ze SM wyłażą zza kołnierza białe myszki ???? ejjj chyba widziałeś,przyznaj się ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Lipko to człowiek bez honoru!ludzi traktuje jak śmieci a sam nim jest!GBUR 1sza klasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił policjant, wszyscy powinni być równi wobec prawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym z największych problemów naszej cywilizacji jest to, że muzycy, aktorzy itp. stają się idolami, gwiazdami czy jak by tego nie nazwać. to w wielu przypadkach ludzie mało inteligentni a na dodatek nieokrzesani, bywa że zdegenerowani przez alkohol i narkotyki. przed wiekami artyści pokornie służyli publiczności i tak powinno zostać. sam kupuję płyty, ale traktuję to tak samo jak zakup ubrania czy zamówienie jakiegoś dania w restauracji. dobry kucharz czy krawiec jest dla mnie tyle samo warty co dobry muzyk. to chore, że do artystów tylu ludzi podchodzi z jakąś nabożnością. potem to owocuje takimi wyskokami jak ten Romualda L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...