Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a gdzie sanepid????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super inicjatywa. Jak najbardziej popieram, nie raz, nie dwa piłem tam kawę – polecam wszystkim. Zdecydowanie lepiej to wygląda niż małolaty w kapeluszach, okularach chodzące wszędzie z kubkiem kawy!
0
Byl w Poznaniu i wrocil do Lublina? Niesamowite
0
Byl w Poznaniu i wrocil do Lublina? Niesamowite
Nie chcę być złym prorokiem , ale za dwa trzy lata uzna ,że to była najgorsza decyzja w życiu !!!Znam już kilku takich ,którzy tu wrócili...;-(((
0
a co takiego nie zwykłego w tym Poznaniu,miasto jak każde inne...
0
Syf nie kawa a na dodatek jeździ po chodnikach, straż miejska powinna się tym zająć i wystawić mandat.
0
Świetny pomysł. Mamy też już lemoniade z roweru. Tak trzymać :) Faktycznie tworzysz ducha tego miasta.
0
Nie chcę być złym prorokiem , ale za dwa trzy lata uzna ,że to była najgorsza decyzja w życiu !!!Znam już kilku takich ,którzy tu wrócili...;-((( A co Ci do tego? Zajmij się sobą.
0
Nie chcę być złym prorokiem , ale za dwa trzy lata uzna ,że to była najgorsza decyzja w życiu !!!Znam już kilku takich ,którzy tu wrócili...;-(((
  Ale co Ci do tego? Zajmij się dobą ;) Pozdrawiam! 
0
Ależ buractwo. Tryskacie jadem, skończcie zatruwać parówy.
0
WSIOWE BURAKI SZKODA WAM ŻE KTOŚ MA POMYSŁ NA ŻYCIE DALEJ PISZCIE NIENAWISTNE KOMENTARZE - CHŁOP WYJEDZIE ZE WSI WIEŚ Z NIEGO NIGDY
0
A jak zaklepać sobie takie miejsce na handlowanie? Ile to kosztuje? I do kogo się udać?
0
W Polsce w ogóle zbyt mało takich ulicznych handlarzy. Już mnóstwo lat temu pamiętam, jak to na Krakowskim Rynku pan precle czy obwarzanki sprzedawał...
0
Fajna inicjatywa, dobra kawa i barista który ma sporą wiedzę na jej temat :) btw. pewnie teraz fanki zawzięcie szukają go na facebooku :D
0
Ostatnio go widziałam ale jestem teraz w ciąży i nie pije kawy gdyby nie to na 100%bym od niego kupiła! Pozytywny gość i świetny biznes! Piona!
0
Poranna kawa z bike cafe praktycznie codziennie stawia mnie na nogi w drodze do pracy. Pozdrowienia dla Kacpera, niesamowicie pozytywny gość! :)
0
A teraz zwolniło Ci się miejsce po kiosku przed PDT-em i miejsce po wcześniejszym miejscu kiosku więc możesz sobie zrobić peleton "rower- kawa" taki jesteś b. przedsiębiorczy i taki "ozdobny", że dostaniesz pozwolenie na 10 następnych!!! Ciekawe czy każdy inny "przedsiębiorczy" i "ozdobny" by dostał ? Reklamę tez za darmo Ci robią. Tak to się w tym mieście (czyt. Mieście) kręci... A w następnym roku dadzą Ci nominacje na LUBLINIANINA ROKU, potem zastartujesz do Rady Miasta i kariera na stołeczek gotowa! Można? Można.
0
Życzę powodzenia Kasper .Pozdrowienia od ziomala z Poznania
0
Niezły pomysł. Szkoda, że nie ma bimberku.
0
Gratulację. Korzystałem z usług super gostek :)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: