Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomysł świetny! Dobrym miejscem byłby saski ogród. Tak obok altany. Zawiść to typowe prawdziwie polskie zjawisko. Trzeba się przyzwyczaić i nie zwracać uwagi. Kundel szczeka, karawana idzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego szacunek.Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz zwolniło Ci się miejsce po kiosku przed PDT-em i miejsce po wcześniejszym miejscu kiosku więc możesz sobie zrobić peleton "rower- kawa" taki jesteś b. przedsiębiorczy i taki "ozdobny", że dostaniesz pozwolenie na 10 następnych!!! Ciekawe czy każdy inny "przedsiębiorczy" i "ozdobny" by dostał ? Reklamę tez za darmo Ci robią. Tak to się w tym mieście (czyt. Mieście) kręci... A w następnym roku dadzą Ci nominacje na LUBLINIANINA ROKU, potem zastartujesz do Rady Miasta i kariera na stołeczek gotowa! Można? Można.
 
A teraz zwolniło Ci się miejsce po kiosku przed PDT-em i miejsce po wcześniejszym miejscu kiosku więc możesz sobie zrobić peleton "rower- kawa" taki jesteś b. przedsiębiorczy i taki "ozdobny", że dostaniesz pozwolenie na 10 następnych!!! Ciekawe czy każdy inny "przedsiębiorczy" i "ozdobny" by dostał ? Reklamę tez za darmo Ci robią. Tak to się w tym mieście (czyt. Mieście) kręci... A w następnym roku dadzą Ci nominacje na LUBLINIANINA ROKU, potem zastartujesz do Rady Miasta i kariera na stołeczek gotowa! Można? Można.
Frustrat i tyle.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYGLĄDA NA SYMPATYCZNEGO I Z POZYTYWNĄ ENERGIĄ. NIECH MU SIĘ WIEDZIE. JAK BĘDĘ TAMTĘDY PRZECHODZIŁ TO SKORZYSTAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile taka kawa kosztuje ? Kubek ma jaką pojemność ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile taka kawa kosztuje ? Kubek ma jaką pojemność ?
Idź i sprawdź. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak zazdrośnicy w komentarzach ;) kibicuję i gratuluję pomysłu! :) Oby tak dalej :) tez mam swój pomysł na biznes tylko szukam jakiegoś taniego miejsca z poradami prawnymi, a nie mieszkam niestety w samym Lbnie i nie bardzo się orientuję przez to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram poprzednika, a co do jego pytania to chyba dobrze doradze jak powiem ze najlepiej to zadzwonic do prawnika takiego co porady przez tel daje bo z góry wiadomo ile zaplacisz za konkretna porade w twojej sprawie, ja ta mialem jak mialem problem ze spadkiem i nie wiedzialem od czego zaczac to pan w kancelarii mi krzyknal procent od tego co będę miał z wygranej sprawy!!!!!! a przez telefon za mniej niż 50 zł powiedzieli co mam zrobić od czego zaczac i jeszcze zaproponowali że pismo napiszą w tej asprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...