Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W umowie z gwiazdą zastrzega się warunki zerwania kontraktu i kary finansowe, takie rzeczy się przewiduje. Nie rozumiem co ci ludzie tam robią i to za nasze pieniądze,to jakieś jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigy nie słyszałem o takiej organizacji,to po pierwsze,po drugie jeżeli nie umieją zdobyc pieniędzy od sponsorów,artyści tacy,że nikt nie chce ich oglądac to jest wyrzucanie publicznych pieniędzy w błoto.Jako podatnik nie akceptują tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam na wykładzie, prowadzącą byla pani po doktoracie, nie dośc,że nuda jak flaki z olejem,to jeszcze sporo błedów merytorycznych.Do tego nieprzyjemna Pani w sekretariacie, o ile pamietam o imieniu Basia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Nigy nie słyszałem o takiej organizacji,to po pierwsze,po drugie jeżeli nie umieją zdobyc pieniędzy od sponsorów,artyści tacy,że nikt nie chce ich oglądac to jest wyrzucanie publicznych pieniędzy w błoto.Jako podatnik nie akceptują tego.
to mało wiesz o naszym mieście mieszkańcu... zainteresuj sie kulturą to i Rozdrożach usłyszysz. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sno napisał:
to mało wiesz o naszym mieście mieszkańcu... zainteresuj sie kulturą to i Rozdrożach usłyszysz. pozdrawiam.
Skoro mieszkańcy nie słyszeli o Rozdrożach, to brak widzów nie dziwi. Promocja szwankuje i tyle. Tak jak wcześniej napisałem brak profesjonalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ignorant nie usłyszy choćby mu do ucha krzyczeli. my niestety żyjemy w mieście ignorantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...