Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma rozwodu kościelnego ! jest unieważnienie sakramentu małżeńskiego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Bóg złączył ,Józef się ośmieli i rozdzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze zapłacisz unieważnienie masz bez większych przeszkód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem w sądzie, poradę maiłem za darmo i napisałem za darmo skargę powodową, więc po co płacić???? Poza tym porady w Sądzie są darmowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura z tymi kosztami. Ja starałem się i dostałem unieważnienie w ciągu 2 lat. Nie miałem dzieci na szczęście. Także jeśli chodzi o czas trwania to potwierdzam, jednak koszt całości to chyba wyszło ok 300- 500 zł max z tego co pamiętam. Teraz jestem już po drugim ślubie kościelnym i mam dzieci z drugą małżonką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozwodów kościelnych fakt nie ma- ten skrót też mnie denerwuje. Jest unieważnienie. Ale przy takiej skali zjawiska zaczyna wyglądać dla mnie jednak jak rozwód. Tym bardziej że znam osobę która otrzymała unieważnienie już dwukrotnie, a w tamtym roku zawarła kolejne małżeństwo (kościelne).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po unieważnieniu napisał:
Jak dobrze zapłacisz unieważnienie masz bez większych przeszkód.
Chyba u sołtysa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mkk napisał:
rozwodów kościelnych fakt nie ma- ten skrót też mnie denerwuje. Jest unieważnienie. Ale przy takiej skali zjawiska zaczyna wyglądać dla mnie jednak jak rozwód. Tym bardziej że znam osobę która otrzymała unieważnienie już dwukrotnie, a w tamtym roku zawarła kolejne małżeństwo (kościelne).
Jest "stwierdzenie nieważności" -to jest coś innego niż "unieważnienie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, akurat chodzi o komunię, każda znów chce wystąpić przed rodziną i koleżankami w białej sukni a nie zadowalać się jakimś tam ślubem cywilnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Postępowanie trwa przeciętnie 2-3 lata. " ??? Co za bzdura wierutna - znam takiego, który w pół roku sie uwinął ze wszystkim! Klechom grosz przecież nie śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starłem się o unieważnienie małżeństwa, w sądzie biskupim bardzo mile zostałem obsłużony za darmo, koszty naprawdę niewielkie w porównaniu do cywilnego tylko 500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE CZARNE JAK ICH STARSI BRACIA WSZĘDZIE GESZEFT ZROBIA ,NIC ZA DARMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cx napisał:
Jest "stwierdzenie nieważności" -to jest coś innego niż "unieważnienie"
A co do ślubu cywilnego nie można udać się w białej sukni ?? Zależy to od osób które zawierają związek małżeński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
TE CZARNE JAK ICH STARSI BRACIA WSZĘDZIE GESZEFT ZROBIA ,NIC ZA DARMO
A TY CO ROBISZ ZA DARMO? CIEKAWE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego gazeta powołuje się na świeckiego prawnika Rafała, a nie na jakiegoś upoważnionego do takich informacji księdza pracującego w Sądzie Metropolitalnym? Efekt jest taki, że taki (...), a na forum czytamy później jakie to Kościół ma wymagania - także finansowe.
Ostatnio edytowany 21 września 2010 r. o 14:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalna pomoc w sprawach o nieważność małżeństwa. tel. 661 437 833
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo kobieta wychodzi za mąż jak się jej już sexu odechciewa,a chłopa do roboty potrzebuje.I nie ma co się dziwić że on w zamian znajduje sobie inne zainteresowani typu alkohol,kochanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agata napisał:
"Postępowanie trwa przeciętnie 2-3 lata. " ??? Co za bzdura wierutna - znam takiego, który w pół roku sie uwinął ze wszystkim! Klechom grosz przecież nie śmierdzi
za gotówkę Rzym grzechy odpuszcza......cyt.(J . Kaczmarski,,Marcin Luter)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypisując informacje, że nie trzeba adwokata to się smalcie się w piekle!, ponieważ ja przegrałam proces i sąd powiedział, że już nigdy w życiu nie mogę wnioskować o proces bo przegrałam go w II instancjach- ksiądz mi pomagał!! dowiedziałam się, że ksiądz nie miał wykształcenia z prawa kanonicznego i mi pomagał, a teraz został mi tylko żal!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...