Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota: Zlikwidować Straż Miejską w Lublinie

Utworzony przez marek, 21 grudnia 2012 r. o 14:07 Powrót do artykułu
paligłup napisał:
Ruch zaparcia palikota: ZLIKWIDOWAĆ RUCH POPARCIA PALIKOTA a pan kabaciński znowu ma medialną sraczkę ;/
Tam każdy ma sraczkę,taka to już POsrana partia i jej cały elektorat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUCH PALIKOTA KOPIUJE POMYSŁY KONGRESU NOWEJ PRAWICY I JANUSZA KORWIN-MIKKE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyrażniej Kabaciński nie wie comówi dać pieniądze Policji to już wogle żadnych patroli nie będzie widać bo ja już od kilku lat nie uświadczyłem patrolu pieszego Policji .Maja dodatki pokażne pensyjki i nic nie robią a interwencje to przełączali mnie do Straży Miejskiej oraz malo kompetentne osoby na tel alarmowym siedzą.Powracając do wątku przecież to winna jest władza to oni wyznaczają Straży Miejskiej zadania zatrudniają emerytowanych Policjantów oraz kto im wyznacza ile maja w roku mandatów wypisać kto zapewne ich gnebi aby piać te mandaty zresztą jest przykład w innych miastach co ujawniają. W Straży Miejskiej Ludzie mają pracować do 67 roku życia z marnymi pensjami (wszyscy poniżej kierowników) a wykonują i każa im wykonywać to samo co Policja a tam pensja 2 razy wieksze.ZOBACZCIE ILE RADNI UCHWALILI DLA STRAŻY MIEJSKIEJ PIENIEDZY DO WYROBIENIA!!!!!!jak można zakladać takie kwoty i co puzniej sie dziwić że każą im pisać mandaty. a może i straszą konsekwencjami jak ktoś ma mało. NAJLEPIEJ WYMIENIĆ TYCH CO KAŻA IM TO ROBIĆ!!!!!!!!Przypomne że brakuje tabliczek z num posesji to należy do STRAŻY MIEJSKIEJ TYLKO NAJWYRAŻNIEJ KOMENDANCI ZAPOMNIELI CO POWINNA STRAŻ ROBIĆ I SKUPILI SIE NA MANDATACH BO EMERYT POLICYJNY CHCE PODWUJNE ZAROBKI BRAC SIEDZIEC CICHO ZMUSZAC DO PIANIA MANDATOW A PRACOWNICY SIE DLA NICH NIE LICZA BO MAJA ZA CO ZYC I TO GODNIE. EMERYCI DAJCIE PRACE INNYM A SZCZEGULNIE W LUBLINIE BOTO POLSKA JUŻ NIE (C) TYLKO (D) bezrobocie kosmiczne. Moze prasa zainteresuje sie co dzieje sie w Lubelskiej Straży Miejskiej może coś wycieknie tak jak w innych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na kobietę z Rucha Pailkmiota. Patrzę a tu oszustwo - chłop który się ru/cha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głosowałem na kobietę z Rucha Pailkmiota. Patrzę a tu oszustwo - chłop który się ru/cha.
Tam same zboczki i przebierańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kabaciński pieniądze dla policji może pan przekazać ale gwarantuję że nie poprawi to bezpieczeństwa w Lublinie straż jaka jest taka jest ,ale jest trzeba zacząć rozliczać komendanta z wyników i rozliczać z wykonywania zadań. Zawsze mówiłem że zamiast straży miejskiej powinna być policja miejska tzn taka która robi to co straż tylko posiada uprawnienia policji. Jeżeli chodzi o policję to też 99% plecaków i nie wszyscy to "rambo" . Jeżeli ma się przeszkolonych ludzi to niewyrzuca się ich na bruk stwórzcie ustawę by wcielić ich w szeregi policji miejskiej, a gwaranyuję że odniesie to lepszy skutek niż przekazanie pieniędzy policji.Bezpieczeństwo pańskich wyborców jak i pana pryncypałów to wasz święty obowiązek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem Palikota ale w tej kwestii sie z nim zgadzam. Będą wielomilionowe oszczędności i pan prezydent nie będzie doił mieszkańców aby wybudować przybytek dla kiboli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy rozpocznie się akcja zbierania podpisów? Ja się podpisze bez chwili zawahania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikotowcy to populiści nie mający pomysłu na spójną politykę, to zbieranina świrów i nieudaczników politycznych, jak niejaki Zinczuk, który już był chyba wszędzie za wyjątkiem UPR. Skoro Żuk ma takich doradców ds. europejskich, to bardzo współczuję, może lepiej utworzyć mu stanowisko ds. kontaktów z Mołdawią, mentalnie i alkoholowo by się dobrze wstrzelił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidować antypolski ruch palikuta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaciński na Komendata Strazy Miejskiej, - zmieni się mu optyka. Chłopie zacznij myśleć w pełni barw, nie tylko na pomarańczowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W/g wielu władców miast, straż miejska podnosi rangę i prestiż miasta. Nikt wówczas nie zwraca uwagi na koszty, biurokrację w straży, ich efekty itp. W normalnym mieście, z normalną władzą, straż powinna być zlikwidowana, zaś pieniądze, mądrze wykorzystane. Wzmacniać należy, bezwzględnie policję, włączać w ich zakres sprawy miejskie, dzisiaj przynależne straży. Dużą rolę w tej materii odgrywać powinny RADY MIAST, a one śpią. Rozsądek, drodzy Burmistrzowie i Prezydenci, efektywność i racjonalność, trzeba myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze nic nie umieja robic poza fotoradarami zlikwidowac w całej Polsce bedzie spokuj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Zyje Ruch Palikota!!! Takich ludzi i idei Polsce potrzeba od lat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...