Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" Start z Lublina zaplanowano na godzinę 5.55, a lądowanie w Warszawie na 6.45. "   Czyli lot trwa 50 minut. Doliczając czas dotarcia do lotniska w Świdniku (np. z Lublina), jakichś tam formalności i potem po wylądowaniu w Warszawie (żeby dojechać do centrum warszawy zrobi się z tego i tak około 2,5 godziny. Lepiej PKP lub busami do samego centrum Warszawy od razu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dłużej niż busem bo trzeba zameldowac sie na lotnisku wczesniej. 
  lot trwać będzie 30 minut, nie ma szans, żeby busem wyszło szybciej nie opowiadaj głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lotniska Okęcie, jest lotnisko Chopina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Start z Lublina zaplanowano na godzinę 5.55, a lądowanie w Warszawie na 6.45. "   Czyli lot trwa 50 minut. Doliczając czas dotarcia do lotniska w Świdniku (np. z Lublina), jakichś tam formalności i potem po wylądowaniu w Warszawie (żeby dojechać do centrum warszawy zrobi się z tego i tak około 2,5 godziny. Lepiej PKP lub busami do samego centrum Warszawy od razu.
  Żadne 50 minut, godzinę to ja ostatnio leciałem ze Szczecina do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest naprawdę dobra wiadomość .Oby tak dalej .Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dłużej niż busem bo trzeba zameldowac sie na lotnisku wczesniej. 
 
Będzie dłużej niż busem bo trzeba zameldowac sie na lotnisku wczesniej. 
Wcale nie, to lot krajowy więc wystarczy być 30 min wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kurierze pisza, że lot ma trwać 50 minut koniec z korkami na trasie juz nas nie dotyczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wracają loty do Dublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 minut? Coś długo. Dziwne to, tak samo jak i ten cały Lublin Ajirpołt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne 50 minut, godzinę to ja ostatnio leciałem ze Szczecina do Lublina
50 minut od rozpoczecia kolowania startu do momnetu wyjscia na karuzele po bagaze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Warszawa mozna zrobić w 30 minut spokojnie, a ceny juz od 99 zł mają się zaczynać, to kto bedzie gonił autem, jak moze usiąść wygodnie w fotelu i w godzinkę być w Warszawie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wcale nie, to lot krajowy więc wystarczy być 30 min wcześniej.  
to jedź busem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to przesada. Że będą latać codziennie i wozić po 10 pasażerów.
Urzędnicy będą latać...a reszta zapłaci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze brak do Poznania i Krakowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za taki interes,auto mam na gaz do Warszawy jadę 1,5 godz.koszt w obie strony to w zaokrągleniu 100zł.często jeżdżę po męża na lotnisko.Ten samolot to ma być niby tak dobrze??Wolę swoim autem jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Warszawy jadę 1,5 godz.
Jesteś dowodem na to, że kobiety nie powinny mieć prawka :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś dowodem na to, że kobiety nie powinny mieć prawka :]
  hehe 1.5 godz i to pewnie jak jest wypadek na trasie i trzeba sunąć objazdem, dobra jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za taki interes,auto mam na gaz do Warszawy jadę 1,5 godz.koszt w obie strony to w zaokrągleniu 100zł.często jeżdżę po męża na lotnisko.Ten samolot to ma być niby tak dobrze??Wolę swoim autem jednak.
ODPOWIEM JAK HANDLARZ Z BAZARU RÓŻYCKIEGO "MOŻESZ PAN TAK I MOŻESZ PAN TAK".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra wiadomość -jeżeli Lubl;in i warszawa zarobi to okej -moze warto pomyślec o Poznaniu chociaz 2-,3 razy w tygodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już taniej wyjdzie pojechać busem. Zawsze te 50-100zł w kieszeni. Jak dla mnie to bez sensu 
taniej bedzie jechac furmanko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...