Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszają zapisy do miejskich przedszkoli

Utworzony przez ~Mirek~, 15 marca 2010 r. o 07:26 Powrót do artykułu
Próbowałem o 7 - po wypełnieniu formularza na stronie www.przedszkola-zapisy.lublin.eu i zatwierdzeniu pojawia się błąd. Wygląda na to że podobnie jak w zeszłym roku mamy znowu falstart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja próbowałam kilka razy poczynając już od północy i cały czas wyskakuje błąd. Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja próbowałam kilka razy poczynając już od północy i cały czas wyskakuje błąd. Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak wypełniłam wszystko to po wydrukowaniu okazało się że mój mąż nigdzie nie pracuje choć numer telefonu się wydrukował no i pani dyrektor będzie JUTRO!! To w końcu od kiedy są te zapisy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ja jak wypełniłam wszystko to po wydrukowaniu okazało się że mój mąż nigdzie nie pracuje choć numer telefonu się wydrukował no i pani dyrektor będzie JUTRO!! To w końcu od kiedy są te zapisy!!!!!
A u mnie bezproblemowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie moge wpisac numeru do mojego meza pracy ma stacjonarny tel i ciagle wyskakuje błąd wrr ehh moze ktoś wie jak wpisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie probowalem wejsc na podana strone i pojawia sie komunikat ze jest ona niezaufana.czy ktos mial taki problem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem...-może ja czegoś nie rozumiem ale czemu mówi się,że rodzi się coraz mniej dzieci-a jednocześnie jest za mało miejsc w przedszkolach? Czyżby przedszkola były likwidowane i dlatego miejsc jest coraz mniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia! Po raz n-ty przekierowuje na stronę UM. Czy w Lublinie urzędnicy mogą choć raz zrobić coś co będzie działało tak jak trzeba? Może czas zmienić firmę/osobę która zajmuje się tworzeniem i uruchamianiem stron dla UM. Przecież to jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...