Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja z korzystałem z bezpłatnych porad w Lublinie przy ul. Probostwa 27 w siedzibie Lubelskiego Stowarzyszenia Samopomocy i jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana mecenasa. Polecam tel. 696638037
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Porada" za darmo = ble ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osmieszacie się- Ci do 26 lat jeszcze nie potrzebują, a Ci po 50 tce sprawy mają przeważnie uregulowane. Te porady są tak ustawione aby nikt z nich nie mogł skorzystać. Nadal są duże kolejki w bezpłatnych poradniach dla nie najbogatszych / przeważnie prowadzone przez wolontariuszy i studentów prawa np. przy ul Chopina/ , a te tu to pustostany. Akcja typowo MEDIALNA i propagandowa, cyniczna -hipokryzja jak wszyscy prawi i sprawiedliwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z korzystałem z bezpłatnych porad w Lublinie przy ul. Probostwa 27 w siedzibie Lubelskiego Stowarzyszenia Samopomocy i jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana mecenasa. Polecam tel. 696638037
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, jasne. Sam sobie opinie wystawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, jasne. Sam sobie opinie wystawia.
Masz dowód???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, za udzielona bezpłatnej porady adwokatowi nikt nie płacić, można go porównać do doktora Judym. Należy czytać wiadomości wyżej wskazanej ze zrozumieniem, kancelarie adwokackie mają podpisane umowy z Urzędem Miasta, na udzielanie bezpłatnych porad prawnych petentowi, Co wiąże się z wypłacaniem wynagrodzenia za udzieloną petentowi bezpłatnej porady przez Urząd Miasta. Cały czas o tym trąbią w prasie iż kancelarie adwokackie na tym dodatkowo zarabiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy komentujący, mylicie bezpłatne porady prawne udzielane na podstawie umów podpisanych z urzędami - za które rzeczywiście udzielający porad dostają pieniądze, z ,,Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" - o którym w artykule i za który nikt nikomu nie płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.s. drodzy komentujący - jeszcze jedna kwestia - w trakcie Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem - z porad może korzystać każdy pokrzywdzony (bez ograniczeń wiekowych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że to tylko akcja bo w każdym cywilizowanym kraju zaraz po zdarzeniu i interwencji policji takie służby w których skład wchodzi prawnik, psycholog zajmują się ofiarami bez względu na to czy ona tego chce czy nie bo na przykład boi się oprawcy. U nas niestety ofiara jest pozostawiona sama sobie, jeśli ma siłę to się uwolni a jak nie to dopiero jak stanie się tragedia, wtedy wszystkie służby udają że zrobiły co w ich mocy. Wiem coś o tym bo miałam męża pijaka i wiem jak to działa a pomoc ofiarom u nas to zwyczajna fikcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...