Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszył proces \"młotkowych\". Będzie tajny (wideo)

Utworzony przez tomtom, 30 listopada 2009 r. o 11:33 Powrót do artykułu
Niejaka SOMEONE broni niedoszłą morderczynię, która za kilka miesięcy zostanie skazana prawomocnym wyrokiem na wieloletnie więzienie (razem ze swoim karaluchowatym przydupasem Pawłem G.) za swoje czyny. Karina Z.B. ma krew na rękach i za to odpowie, a SOMEONE struga idiotkę odwracając kota ogonem. Ciekawe jak by się czuła SOMEONE, gdyby ktoś chciał zamordować z zimną krwią jej matkę/męża/dziecko/brata/siostrę. SOMEONE bełkocze i kibicuje niedoszłej morderczyni. SOMEONE wyzywa ludzi od prostaczków, a na milę śmierdzi powinowactwem z niedoszłą morderczynią Kariną Z.B. SOMEONE jest jedyną osobą, która broni niedoszłą morderczynię Karinę Z.B. Jeśli SOMEONE uważa, że Karina Z.B. jest niewinna to zapraszam SOMEONE do Sądu na rozprawy. Porzygasz się kobieto po tym co usłyszysz na rozprawach. Przpominam, że Karina Z.B przyznała się w śledztwie do usiłowania morderstwa. Koniec tematu, SOMEONE. Jesteś zerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nienawidzisz nieuświadomionego tłumu i unikasz go i po co w ogóle "oświecona/ny?" wchodzisz na to forum i wypisujesz te żałosne wynurzenia.
someone napisał:
Jak kuźwa tragedia ludzka może i ma ogromny oddźwięk w naszym ...(ciśnie mi się na język zmanipulowanym) społeczeństwie. większość spraw odbywa się i finalizuje w zaciszu. natomiast w tej sprawie medialni krwiopijcy robią nagonkę. A ludzie pokroju .... (żal podawać "nick_name'y") potwierdzają swoją głupotę wchodząc na czyjeś konto i wypisują opinie, bazując na tym co podały media. Czy w innym przypadku robicie to samo? Wklejacie linki w celu pokazania ich osoby. Co zyskacie takim postępowaniem?? Nic!!! Na szczęście są jeszcze normalni na tym świecie. ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO!!!!!!!!!!!!!! -> skierowane do ludzie pokroju ^ (j.w.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antino napisał:
Skoro nienawidzisz nieuświadomionego tłumu i unikasz go i po co w ogóle "oświecona/ny?" wchodzisz na to forum i wypisujesz te żałosne wynurzenia.
MOŻE ABY NIEKTÓRYM PRZEDSTAWIĆ INNE SPOJRZENIE NA OWĄ SPRAWĘ. Myślenie nie boli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość ludzi postawiło krzyżyk na tych osobach. dziwi mnie fakt że osoba(y) niejednokrotnie popełniają przestępstwa bijąc kogoś na śmierć, czy też dźgając kogoś kosą otrzymują mniejsze wyroki aniżeli w tym przypadku jest sugerowane. przecież jeżeli ktoś wychodzi na ulice z narzędziem 15cm bierze pod uwagę że z niego skorzysta. a tutaj (w efekcie) za rozcięcie skóry wielka afera? zdecydowanie znam ludzi którzy egzystują na "naszych" lubelskich ulicach pomimo, iż na to nie zasługują. Do "temida wsiowa" -> może cię oświecę bo chyba należy to zrobić. SOMEONE to chyba zaimek nieokreślony (czyli tobie osoba nie znana!) z tego co uczyli mnie w szkole. zatem nie sugeruj rodzaju żeńskiego w swoich wypowiedziach. jak dla mnie to właśnie ty jesteś ograniczoną osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
większość ludzi postawiło krzyżyk na tych osobach. dziwi mnie fakt że osoba(y) niejednokrotnie popełniają przestępstwa bijąc kogoś na śmierć, czy też dźgając kogoś kosą otrzymują mniejsze wyroki aniżeli w tym przypadku jest sugerowane. przecież jeżeli ktoś wychodzi na ulice z narzędziem 15cm bierze pod uwagę że z niego skorzysta. a tutaj (w efekcie) za rozcięcie skóry wielka afera? zdecydowanie znam ludzi którzy egzystują na "naszych" lubelskich ulicach pomimo, iż na to nie zasługują.
Poczytaj kodeks karny. Oskarżeni stoją pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Wymierza się za to karę w tym samym przedziale co za zabójstwo dokonane. Art. 13. § 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje. Art. 14. § 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa. Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. Osiem lat to minimum, które mogą dostać. Niewątpliwie brak skutku w postaci śmierci pokrzywdzonego jest okolicznością przemawiającej przeciwko karze 25 lat czy dożywociu. Łagodząco też może wpływać na wymiar kary fakt przyznania się do usiłowania zabójstwa i ewentualna skrucha, przeproszenie pokrzywdzonego, uprzednia niekaralność, dobra opinia. Obciążającą okolicznością był zamiar - dolus premeditatus. Nikt nie uwierzy, że działali w zamiarze nagłym, cała operacja była skrzętnie planowana, skoro kupili wcześniej młotki, worki, uzgodnili plan działania, przystąpili do jego realizacji. Ciekawe jaki wyrok wyda sąd. Stawiam osobiście na około 10-12 lat bezwzględnej kary pozbawienia wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na naszej klasie łatwo można znalezć profil syna.Tam są zdjęcia ''to moja mama''.Jak ona spojży w oczy swemu dziecku.Tylko ona jest na zdjęciu-na pewno była dla niego bliską osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
Na naszej klasie łatwo można znalezć profil syna.Tam są zdjęcia ''to moja mama''.Jak ona spojży w oczy swemu dziecku.Tylko ona jest na zdjęciu-na pewno była dla niego bliską osobą.
Tak. Dziecka najbardziej szkoda w tej całej historii. Zwłaszcza, że nie jest małe i będzie miało takie a nie inne wspomnienia z dzieciństwa. Krzyśkowi nic poważnego się nie stało, rany na głowie się wygoiły. Karina najbliższych kilka lat spędzi w areszcie. Można się spodziewać, że sprawa o pozbawienie jej władzy rodzicielskiej będzie formalnością. Raczej nie będzie miała do czego wracać. Ale co z dzieckiem? Mam nadzieję, że nie będzie przeżywało traumy na całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temida wsiowa napisał:
Niejaka SOMEONE broni niedoszłą morderczynię, która za kilka miesięcy zostanie skazana prawomocnym wyrokiem na wieloletnie więzienie (razem ze swoim karaluchowatym przydupasem Pawłem G.) za swoje czyny. Karina Z.B. ma krew na rękach i za to odpowie, a SOMEONE struga idiotkę odwracając kota ogonem. Ciekawe jak by się czuła SOMEONE, gdyby ktoś chciał zamordować z zimną krwią jej matkę/męża/dziecko/brata/siostrę. SOMEONE bełkocze i kibicuje niedoszłej morderczyni. SOMEONE wyzywa ludzi od prostaczków, a na milę śmierdzi powinowactwem z niedoszłą morderczynią Kariną Z.B. SOMEONE jest jedyną osobą, która broni niedoszłą morderczynię Karinę Z.B. Jeśli SOMEONE uważa, że Karina Z.B. jest niewinna to zapraszam SOMEONE do Sądu na rozprawy. Porzygasz się kobieto po tym co usłyszysz na rozprawach. Przpominam, że Karina Z.B przyznała się w śledztwie do usiłowania morderstwa. Koniec tematu, SOMEONE. Jesteś zerem.
a skąd wiesz co jest na rozprawach ty "wsiowa", CHYBA JESTEŚ WSIOWY A NIE WSIOWA I SIEDZISZ NA NICH- WSZYSCY WIEMY KIM JESTEŚ- FAKTYCZNIE WIEŚNIAK KTÓRY CHCE DUŻEJ DLA NIEJ KARY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara znajoma napisał:
Tak. Dziecka najbardziej szkoda w tej całej historii. Zwłaszcza, że nie jest małe i będzie miało takie a nie inne wspomnienia z dzieciństwa. Krzyśkowi nic poważnego się nie stało, rany na głowie się wygoiły. Karina najbliższych kilka lat spędzi w areszcie. Można się spodziewać, że sprawa o pozbawienie jej władzy rodzicielskiej będzie formalnością. Raczej nie będzie miała do czego wracać. Ale co z dzieckiem? Mam nadzieję, że nie będzie przeżywało traumy na całe życie.
Faktycznie szkoda dziecka- bo takich mamy ludzi w tym kraju-którzy niczym innym się nie zajmują tylko komentowaniem życia innych, nie macie swojego życia?? zajrzyjcie do swoich domów-martwcie się o swoje dzieci, mężów, żony- bo jak zwykle na innych się patrzycie, swego nie widzicie- a potem narkomania dzieci, zdrady męża- bo zamiast zająć się swoim domem to wolimy żyć cudzym życiem i nie widzimy nawet co się dzieje. Ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie jeśli będziemy patrzyć się na innych. tylko plotki i obgadywanie- kiepskich Polska ma obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciwny głupocie napisał:
Faktycznie szkoda dziecka- bo takich mamy ludzi w tym kraju-którzy niczym innym się nie zajmują tylko komentowaniem życia innych, nie macie swojego życia?? zajrzyjcie do swoich domów-martwcie się o swoje dzieci, mężów, żony- bo jak zwykle na innych się patrzycie, swego nie widzicie- a potem narkomania dzieci, zdrady męża- bo zamiast zająć się swoim domem to wolimy żyć cudzym życiem i nie widzimy nawet co się dzieje. Ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie jeśli będziemy patrzyć się na innych. tylko plotki i obgadywanie- kiepskich Polska ma obywateli
Na szczęście mamy wolne media w naszym kraju oraz związaną z tym swobodę wypowiedzi i nikt cie człowieku nie zmusza do komentowania lub czytania tego czy innego artykułu. Sam akurat skorzystałeś z tego prawa więc nie próbuj ograniczać innych. To co Karina Z. zrobiła zasługuje na najwyższe potępienie ponieważ chciała ZABIĆ (a nie jak ktoś twierdzi niegroźnie uderzyć) swojego byłego męża - osobie której ślubowała miłość, wierność hihihi i uczciwość małżeńską. Najbardziej rozbraja mnie słowo wierność bo pani Karina Z. wszystko załatwiała w życiu dupą, począwszy od obrony pracy licencjackiej w Wyższej Szkole Dziennikarstwa w Lublinie (studiowałem z nią wiec wiem) z czym się zbytnio nie ukrywała. A o jej późniejszej „pracy” w TVP Lublin to juz krążą legendy, ponieważ nikt nie zliczy ilości ch*jów które się w nią spuszczały. Biedna Karinka… tak, zdecydowanie należy jej współczuć, że dała się złapać Przecież ona tylko próbowała kogoś zabić za pomocą młotka, następnie pociąć i zmasakrować ciało za pomocą piły, sekatorów i zakopać w lesie. Pani K. z uwagi na powyższe „dokonania” z pewnością zasługuje na I miejsce w nagrodach Darwina. Gratulujemy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karnik napisał:
Poczytaj kodeks karny. Oskarżeni stoją pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Wymierza się za to karę w tym samym przedziale co za zabójstwo dokonane. Art. 13. § 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje. Art. 14. § 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa. Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. Osiem lat to minimum, które mogą dostać. Niewątpliwie brak skutku w postaci śmierci pokrzywdzonego jest okolicznością przemawiającej przeciwko karze 25 lat czy dożywociu. Łagodząco też może wpływać na wymiar kary fakt przyznania się do usiłowania zabójstwa i ewentualna skrucha, przeproszenie pokrzywdzonego, uprzednia niekaralność, dobra opinia. Obciążającą okolicznością był zamiar - dolus premeditatus. Nikt nie uwierzy, że działali w zamiarze nagłym, cała operacja była skrzętnie planowana, skoro kupili wcześniej młotki, worki, uzgodnili plan działania, przystąpili do jego realizacji. Ciekawe jaki wyrok wyda sąd. Stawiam osobiście na około 10-12 lat bezwzględnej kary pozbawienia wolności.
No i trafiłem, dostała 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...