Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszył przetarg na budowę stadionu przy ul. Krochmalnej

Utworzony przez aaa, 10 stycznia 2011 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Po jaką cholerę w Lublinie kolejny nikomu nie potrzebny stadion? Mało innych zaniedbanych obiektów sportowych? Stadion dla miasta to obiekt pierwszej potrzeby? Byle jakie dziurawe drogi, byle jakie chodniki, odrapane i brudne kamienice na Starym Mieście,brak godziwej pracy i płacy i tu nowy stadion jest najbardziej potrzebny? O czym myślą nasi włodarze? Nie o najbardziej palących problemach, słabej infrastrukturze i braku inwestycji tylko o igrzyskach? Kto na ten stadion pójdzie? Bezrobotni z rencistami i emerytami z lubelskich blokowisk? A może banda małolatów w gustownych dresikach żeby lać się po pustych łbach i demolować sąsiednie ulice? Szkoda słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
Mam nadzieję, że przeciwnicy budowy stadionu nigdy się na tej stadion nie wybiorą.
Mam nadzieję, że wszyscy zwolennicy budowy stadionu nie dotrą na czas na żaden mecz, ponieważ nie będą mieli jak tam dojechać, staną w korkach na resztkach dróg jakie pozostaną po budowie i ogólnie w Lublinie Przykre dla mnie, że będę spłacał ze 100 mln(plus 50 odsetek, czyli realnie pewnie ze 200mln), żeby Donek miał gdzie pokopać bo inaczej to on nie przyjedzie do Lublinia! A jak już się wybuduje to wtedy Grabarczyk go uroczyści otworzy!! BEDA IGRZYSKA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkopolanin napisał:
Stadion Lublinowi jest Potrzebny czy remontowant czy nowy miejsce lokalizacji [niewaiem nie dyskutuje ].Jedyny bląd ze na tak duze miasto stanowczo za Mały, np takie Leszno 24 tys pojemnosci Gorzow i Zielonas Gora tez okolo 20 Zabrze to od 20 -30 pytam prezydęta dlaczego na dzien dobry Minimalizuje miasto Stadion buduje sie 1x na 60 a momoze więcej lat .Lubelszczyzna ma pilkarzy ktorzy na dzis mogli by grac w ekstraklasie ,tyle ze z braku stadionu i kasy .Internauto śmieszy mnie wypowiedz ze Lublin nie porownuj do Bydgoszy pytam czym to miast jest lepsze od Lublina tym ze w rzadzie Tuska jest Sikorski Kłopotek i kiedyś Bielecki oraz Torun z kilkoma politykami w kilku obcjach politycznych to jest siła regionow//????????????????.Pozdrawiam prawdziwych pozytywnych postępoewych ludzi lubelszczyzny .
Na głowę upadłeś czy o zdrowie pytasz ??? W czym jest lepszy ??Wystarczy spojrzec na rozwiązania komunikacyjne tego miasta , zadbaną starówkę , dwa razy wyższe pensje . Dlatego właśnie do Bydgoszczy wyjechała moja córka . Tu w Lublynie dalej tyrała by za 1800 zł na rękę . Człowieku obudz się masz rękę w nocniku ! Jeśli jeszcze masz klapki na oczach to przejedz się do Bydgoszczy pojeździj trochę i zapraszam z powrotem do Lublyna . Tu też sobie pojeździj , jeśli wcześniej koła nie urwiesz albo przeżyjesz trasę S 17 Z W-wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
oraz zacznijmy od tego, że nie na wiosnę, a na wrzesień 2013 (czyli na zdrowy rozum do końca 2013 roku) i to jest termin realny jak się popatrzy na budowy stadionów o podobnych gabarytach - Korony Kielce i Arki Gdynia (gdzie podobnie jak u nas projekt stadionu był obwarowany ograniczonym miejscem) przejdźmy w szczegóły 1. stadion Korony - 15,5 tys miejsc, koszt 48 mln zł (być może wówczas dało się zrobić tak tanio, chociaż wierzyć mi się nie chce), czas trwania budowy 18 miesięcy 2. stadion GOSiR w Gdyni (dla Arki i Bałtyku) - 15 139 miejsc, koszt 80 mln, czas trwania budowy 12 miesięcy więc nie mówmy, że się nie da zrobić tego sprawnie, sam przetarg na zasadzie "Zaprojektuj i wybuduj" znacząco skraca czas całej operacji związanej ze stadionem, treść oferty przetargowej eliminuje również szereg błędów popełnionych przez poprzedników (tak jak słupy podtrzymujące dach w Gdyni, które ograniczają widoczność w 5-6 ostatnich rzędach) nikt nie mówi, że Lublin uniknie błędów i opóźnień, a sam stadion nie musi przecież służyć wyłącznie celom sportowym, w piłkę nie gra się cały rok, a na stadionie równie dobrze można zorganizować dobry koncert jedynym argumentem, w którym malkontenci mają rację to utrzymanie stadionu, ale tu też spieszę z wyjaśnieniami - nie znam takiego stadionu na świecie, który generuje zyski, jedynym problemem pozostaje zatem zbilansowanie kosztów utrzymania z potencjalnymi wpływami z użytkowania stadionu pozdrawiam normalnych
a daj Boże żeby się udało...Kocham Lublin i życzę mu jak najlepiej, ale jak patrzę na ten bałagan i obietnice to rzygać mi się chce. Pozdrawiam Wszystkich Lubelaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...