Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Guest śledzę Pana komentarze pod artykułami i jest mi przykro że na łamach gazety jest Pan lub Pani TAK WULGARNY/A. To że jesteś(bezosobowo) zwolennikiem PIS to widać ale szkaluj innych tylko przedstawiaj fakty bo jak na razie zachowujesz się jak człowiek niedorozwinięty bez żadnych zasad i jeszcze jedno przypomnij sobie 10 przykazań bo na pewno jesteś wierzącym i zastanów się nad swoim postępowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie logicznie myślący zagłosują za Pertu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Guest śledzę Pana komentarze pod artykułami i jest mi przykro że na łamach gazety jest Pan lub Pani TAK WULGARNY/A. To że jesteś(bezosobowo) zwolennikiem PIS to widać ale szkaluj innych tylko przedstawiaj fakty bo jak na razie zachowujesz się jak człowiek niedorozwinięty bez żadnych zasad i jeszcze jedno przypomnij sobie 10 przykazań bo na pewno jesteś wierzącym i zastanów się nad swoim postępowaniem.
Ja bym bardziej skłaniała się czytając jego wypociny do tezy że jest zwolennikiem żydów i komunistów,generalnie jak zwał tak zwał,ogólnie żydokomuny i wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie logicznie myślący zagłosują za Pertu.
1,5 % jest takich,czy można ich nazwać " logicznie myślący "czy tylko to są tacy z pełną du pą i z grubymi portfelami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nie dawna dla naszych mediów był bezstronnym, obiektywnym ekonomistą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nie dawna dla naszych mediów był bezstronnym, obiektywnym ekonomistą...
Powinno być do niedawna. Sorry za pomyłkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Guest śledzę Pana komentarze pod artykułami i jest mi przykro że na łamach gazety jest Pan lub Pani TAK WULGARNY/A. To że jesteś(bezosobowo) zwolennikiem PIS to widać ale szkaluj innych tylko przedstawiaj fakty bo jak na razie zachowujesz się jak człowiek niedorozwinięty bez żadnych zasad i jeszcze jedno przypomnij sobie 10 przykazań bo na pewno jesteś wierzącym i zastanów się nad swoim postępowaniem.
Sam jesteś Guest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumunie petru,to ze twaja maminka rozkraczyla szpare,i o to ja rychu-dla kasy,to my prawdziwi POLACY wiemy,ale ! kiego q...rwa brandzla,ty jeszcze szukasz w Naszej Pieknej Polsce ? twojej maminki cnoty pomiedzy palcami?,czy magi do zupy ?,czy tez do du...py,jak wolisz,jak PO calosci,to dobrze ulokowales romanesku.Won do siebie roman-esku,krzaki ci na droge,pejsate sq-..urvielce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...