Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryzykowny żart katechety o Żydach

Utworzony przez jozek, 29 grudnia 2011 r. o 07:36 Powrót do artykułu
Wspolczuje dziecku takiego ojca. Ojciec kiedys donosil do SB , teraz dziecko ojcu donosi. Jak ktos pierdnie pewnie tez skarzy. Za takie wychowanie dziecka powinien miec kuratora. A, ze ojciec ateista i jest okazja dojechac katechecie to jedziemy ostro. Zaraz Palikot sie odezwie oburzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch pedałów się stuka. Jeden do drugiego: - Ach, jak ja lubię twoją ciasną dziurkę! - Bo ja jestem dopiero na pierwszym roku, proszę księdza biskupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby (...)
Ostatnio edytowany 29 grudnia 2011 r. o 15:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie... ale straszne... wielki skandal... tylko przypadkiem nie peknijcie z tego wielkiego świętego oburzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami). Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj. - Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają. Wchodzi i wychodzi Żyd: - Wszystkie takie same nie mam pojęcia. Wchodzi i wychodzi Murzyn: - Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia. Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi: - Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna. - Skąd wiesz? - Wszedłem i powiedziałem "hi Hitler". Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.[/quote]
idzie ślepy Żyd do lasu na grzyby. Zrywa jednego, liże i "O maślaczek". Zrywa następnego "O borowiczek". Bierze w rękę kolejnego, liże i "O gówno", dobrze że nie wdepnąłem.[/quote] [quote]Przychodzi chłopiec do spowiedzi i mówi: - Proszę księdza, oszukałem Żyda, czy to grzech? - Nie to cud.
[quote]Dlaczego Mojżesz przeprowadził Żydów przez morze? Bo wstydził się przez miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia mały donosiciel i ojciec co go klepie za to po plecach. Moja nauczycielka mawiała " choćby cie smażyli w smole nie mów co się dizeje w szkole" Życie w szkole dopóki nie jesteś bity poniżany i represjonowany notorycznie jest specyficzne i trzeba to przeżyć bo inaczej sobie w społeczeństwie nie poradzisz. A młody musiał zmienić szkolę bo tatuś nie niego chuchał i dmuchał wychowując ciotę. Zobaczymy ile w nowej szkole przeżyje zanim mu tornistrem nie zaczną rzucać po korytarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
jak by hitler nie zrobił porządku w polsce z żydami teraz byśmy musieli się między nimi przeciskać i cały handel byłby żydów jak przed wojną . teraz jest lepiej a o tym jak to adolf zrobił wcale nie trzeba dyskutować .
Według twojej logiki: jak to szkoda że Polski nie ma już na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Rzeczpospolita obojga narodów nie sięga po Węgry, Mołdawię i Hanat krymski to by wtedy Lachy uciskały inne nacje i tak byłoby cacy nie? Posłuchaj mały faszysto ty jesteś małym trybikiem w machinie historii i to że coś się zdarzyło a coś nie nie zależy na pewno od ciebie. Jedyną aktywność którą możesz przejawić to zjeść rano kaszę na mleku i ukłonić się portretowi swojego kochanego bohatera Adolfa. Ja takie nacjonalistyczne wszy jak ty gniotę pod butem jak tylko spotkam na swojej drodze, a patriotyzmem nazywam płacenie podatków w Polsce, pracę i życie tutaj mimo wszystko wzmacnie gospodarcze kraju, a nie jechanie z szabelką na Smoleńsk czy nienawiść do kogokolwiek. Ty tego nie zrozumiesz bo dla ciebie wymordowanie milionów ludzi nie tylko Żydów jest ok. Weźcie się pod rękę z Jarosławem i ojcem Rydzem - oni myślą tak samo jak ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOWCIP NA CZASIE napisał:
Dwóch pedałów się stuka. Jeden do drugiego: - Ach, jak ja lubię twoją ciasną dziurkę! - Bo ja jestem dopiero na pierwszym roku, proszę księdza biskupa...
Egon, nieklawe jak cholera, a wręcz ... śmierdzi palikotowym poziomem. Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach przed żydem,strach przed komuchami,strach przed konfidentami,strach przed czerwonym siepaczem który lada chwila będzie dożynał watahy. O co tu Qurwa chodzi ????? Ale to dzisiejsza ŻYDO-KOMUNA PO układała.Chodzi chyba o życie w wiecznym strachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź dla "Polaka" - twoją wypowiedzią powinien zainteresować się prokurator. Jeżeli nie z urzędu to ja to zgłaszam i czekam na reakcje ze strony prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bueeee napisał:
nieklawe jak cholera, a wręcz ... śmierdzi palikotowym poziomem. Żałosne...
Żałosne? A na którym jesteś roku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Odpowiedź dla "Polaka" - twoją wypowiedzią powinien zainteresować się prokurator. Jeżeli nie z urzędu to ja to zgłaszam i czekam na reakcje ze strony prokuratury.
Tylko na UB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
claypool napisał:
Moja nauczycielka mawiała " choćby cie smażyli w smole nie mów co się dizeje w szkole"
no to cię nauczycielka wychowała na **** jesteś obojetny na krzywde innych,a nauczycielka namawiała do nie mówienia o szkole bo włąsnie bała się swoich zachowań, ale mam nadzieję,ze teraz dobiora sie do d*** dyrekcji za ukrywanie tego i tamtego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
astra napisał:
no to cię nauczycielka wychowała na **** jesteś obojetny na krzywde innych,a nauczycielka namawiała do nie mówienia o szkole bo włąsnie bała się swoich zachowań, ale mam nadzieję,ze teraz dobiora sie do d*** dyrekcji za ukrywanie tego i tamtego.
Donieś na UB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pandora napisał:
Według twojej logiki: jak to szkoda że Polski nie ma już na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Rzeczpospolita obojga narodów nie sięga po Węgry, Mołdawię i Hanat krymski to by wtedy Lachy uciskały inne nacje i tak byłoby cacy nie? Posłuchaj mały faszysto ty jesteś małym trybikiem w machinie historii i to że coś się zdarzyło a coś nie nie zależy na pewno od ciebie. Jedyną aktywność którą możesz przejawić to zjeść rano kaszę na mleku i ukłonić się portretowi swojego kochanego bohatera Adolfa. Ja takie nacjonalistyczne wszy jak ty gniotę pod butem jak tylko spotkam na swojej drodze, a patriotyzmem nazywam płacenie podatków w Polsce, pracę i życie tutaj mimo wszystko wzmacnie gospodarcze kraju, a nie jechanie z szabelką na Smoleńsk czy nienawiść do kogokolwiek. Ty tego nie zrozumiesz bo dla ciebie wymordowanie milionów ludzi nie tylko Żydów jest ok. Weźcie się pod rękę z Jarosławem i ojcem Rydzem - oni myślą tak samo jak ty...
Chyba dokonałeś nadinterpretacji i niepotrzebnie się najeżyłeś. Swoją drogą poczytaj historię Polski Pawła Jasienicy, który w rozdziale o wojnie domowej polsko-kozackiej opisywał, jak to nieliczni oceleni z pogromów kozackich żydzi czepiali się rękami i zębami taborów Polskich żeby uciec do Korony. I ocaleli i osiedli - w Kazimierzu, Szczebrzeszynie, Piasach, Izbicy, Lubartowie i wielu wielu innych miastach i miasteczkach. Za te ocalenia podziękowli w kolejnych pokoleniach jako kaci NKWD (np. Beria) i kolaboranci Armii Czerwonej po wkroczeniu wojsk sowieckich do Polski we wrześniu 39-go roku. W samym Zamościu po wkroczeniu Sowietów i po kilku dniach okupacji, gdy ruskie się wycofywali wraz z nimi opuściło miasto i poszło za Armią Czerwoną na wschód około 8000 żydów z Zamościa i okolic. To wszystko też jakoś świadczy o tym narodzie i zanim coś się powie o antysemityźmie należy się zastanowić, co jest większe: nasz antysemityzm, czy ich antypolonizm. P.S. Nie jestem faszystą i nikogo bym z Polski nie wyganiał ani nie wybijał. Uważam ,ze dla każdego jest w Polsce miejsce ale nie możemy sobie pozwolić na dyskryminację większości ze strony mniejszości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
astra napisał:
no to cię nauczycielka wychowała na **** jesteś obojetny na krzywde innych,a nauczycielka namawiała do nie mówienia o szkole bo włąsnie bała się swoich zachowań, ale mam nadzieję,ze teraz dobiora sie do d*** dyrekcji za ukrywanie tego i tamtego.
Po co to wielkie HALLOO, przecież nikt nikogo do pieca nie wrzucił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zacząć od tego,czy ten "donosiciel" nie pochodził z rodziny chrzczonej scyzorykiem. Jeśli męska część rody posiada napletki,to należy uznać,że katecheta zażartował sobie bardzo nieładnie.A należy dodać,lże takie żarty z Żydów i innych nacji są na porządku dziennym.Księża i ich pieski (szafarze, katecheci, organistki...członkowie rad parafialnych)są krótko mówiąc - rasistami. Dziwię się,że katecheta ma coś do Żydów.Przecież Chrystus był żydem bo narodził się z Żydówki.Opioekun zwany Józefem też był Żydem.Żydami byli uczniowie Chrystusa,Żydami byli ewangeliści....Cała ewangelia opiera się na żydowskim życiu. Religia powinnha być WYPROWADZONA ze szkół,przedszkoli,uczelni.....Po to kiedyś budowano sale katechetyczne aby tam odbywały się lekcje wodolejstwa.A tymczasem dzisiaj sale katechetyczne zostały przekształcone w sklepiki,sale bankietowe,pokoje gościnne i inne cele komercyjne. Na zakończenie chciałem dodać,że nie nestem Żydem,nie jestem rasistą.Czy ktoś jest winny,że urodził się z innym kolorem skóry,jest innego wyznania ,etc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żałosne? A na którym jesteś roku??
15 lat po studiach magisterskich i po dwóch podyplomówkach - wszystko elitarne prawnicze i pokrewne kierunki. Nie na KUL-u. Acha i jeszcze jedno - nie jestem pedałem, tylko normalny, czyli hetero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majk napisał:
Wspolczuje dziecku takiego ojca. Ojciec kiedys donosil do SB , teraz dziecko ojcu donosi.
jeśli nie wiesz czy ojciec donosił to mordę w kubeł bo i na ciebie znajdzie sie coś w IPN. Popatrz w lustro, poszukaj w kieszeniech, może jeszcze mole nie zżąrły twojej czerwonej legitymacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...