Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
h*j wam w d*** nie macie prawa ich oceniac spojrzcie na siebie...banda frajerow! gowno was obchodzi to wszytko!!!!!! i to wy jestescie smieciami !! a od mojego chlopaka wara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 17 lat za dlugo żyjesz dresie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mściciel napisał:
W pierdlu zajmą się jego tyłkiem.Mam nadzieję,że długo i boleśnie.
moj chlopak grypsuje od roku i to twoim tylkiem moze sie zajac!! mam z ciebie brechte bo grypsujacego nikt nie ruszy smieciu i licz sie ze slowami FRAJERZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wściekłe psy się usypia. Suki też. Dlczego więc "sąd" jest tak poblażliwy dla "Niny"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
h*j wam w d*** nie macie prawa ich oceniac spojrzcie na siebie...banda frajerow! gowno was obchodzi to wszytko!!!!!! i to wy jestescie smieciami !! a od mojego chlopaka wara
Masz racje. Nic by mnie to nie obchodziło gdyby taki "bohater" z kosą nie zaintersował sią jakims studentem. Idąc za twoim tokiem myslenia gowno go obchodzil ten student i wara mu od niego, a jednak stalo sie to co sie stalo. To moglo spotkac kazdego z nas, wiec nas to wszystkich obchodzi i to bardzo. Co do h*ja w d**, to twoj chlopak i jego kompan, niedlugo beda mieli w tym temacie duzo do powiedzenia, Dwa dresiki stana naprzeciw muskularnym chłopakom, i bedzie jazda... miodzio. i kto wtedy jest frajerem? Poszukaj sobie lepiej innego chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
degenerat ma tak zryty beret ze nawet nie widzi nic zlego w tym co zrobił. PS:w wiezieniu mordercyy to elita wieć raczej tekty typu: ~mściciel~ Wpis #6 W pierdlu zajmą się jego tyłkiem.Mam nadzieję,że długo i boleśnie. to nieporozumienie. Będą sobie raczej siedziec nieniepokojeni przez nikogo, w niedziele miec widzenia i czekac na paczuszki od rodzin. Jedyna nadzieja to ta ze wiezienie siadzie im na psyche, zdrowie fizyczne co da ten skutek że nie będą w stanie nikogo atakować. No chyba że się zresocjalizuja ale to raczej należy potraktować jako ponury żart, chociaż nigdy nic nie wiadomo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEWCZYNA KONRADA napisał:
moj chlopak grypsuje od roku i to twoim tylkiem moze sie zajac!! mam z ciebie brechte bo grypsujacego nikt nie ruszy smieciu i licz sie ze slowami FRAJERZE
Dziecino, otrzyj usteczka :-) Koniec z ochronką. Lubisz lody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHE JAKAS d*** PęKNIE!!!!HEHE HłOPAKI Z WIADRAMI NA du*** BEDA CHODZIC:)))DZIEWCZYNO KONRADA ZAPOMNIJ ON BEDZIE ZONA HEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawiłbym sie z tobą smieciu (to do tego cwela na sali)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiscie ch.... nie wyrok. Powinni dostac dożywocie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest smutne, że tak jest zdeprawowana młodzież. Według tego chłopca i jemu podobnych wolno im robić wszystko, ale nie wolno ich za to karać. Czy to tylko wina rodziców, czy nas wszystkich, którzy niejednokrotnie widzimy wybryki nieodpowiedzialnej młodzieży i nie reagujemy? Szkoda nam czasu, nie chcemy się mieszać, bo to nie nasza sprawa, czasem zwyczajnie boimy się. Nie zwracamy dzieciom uwagi, kiedy plują naokoło, "rzucają mięsem", jednym słowem chcą zwrócić na siebie uwagę. Przyzwolenie na dewiacje jest tak duże, że często brakuje nam odwagi, aby się przeciwstawić. Czasem wystarczy przecież się zatrzymać, zacząć obserwować , dać od zrozumienia, że tak zachowywać się nie należy. Jeśli dzieci nie mają dobrego przykładu w domu, to jak mają wyjść na ludzi? Anegdotka, która wydarzyła się moim znajomym w Niemczech: Parkowali na uliczce osiedlowej i postanowili trochę posprzątać w samochodzie. Wyciągnęli gumowy dywanik spod nóg i strzepnęli na ulicę. Z domu wyszła starsza pani ze szczotką i szufelką, pozamiatała, usmiechnęła się do nich i odeszła. Ilu z nas stać byłoby na taki gest? Prędzej w pierwszym odruchu agresja, która przecież nie rozwiązuje problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd biorą się tacy poparpańcy jak nowacki i nastaj? Może od wąchania kleju są teraz ułomni. Wg. mnie powinni dostać dożywocie. Student, któremu grozili dzisiaj na sprawie powinien złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Dostali by następne kilka lat extra. Za obraze sadu także powinni odpowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam dlaczego tak laskawy wyrok wypuszcza ich po 10 latach tacy ludzie powinni dostawac dozywocie za samo zachowanie w sadzie 5 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Student, któremu grozili dzisiaj na sprawie powinien złożyć zawiadomienie o przestępstwie.
Jeżeli to zdarzenie miało miejsce na sali sądowej, w obecności przedstawicieli prawa, to oni z urzędu powinni tym się zająć. Również tą dziewczyną, która wykrzykiwała "Dobrze zrobił!" pochwalając plucie na kamerę. No ale takie rzeczy to chyba tylko ... Sędzia Anna Maria Wesołowska. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ulicach Lublina szlajają się całe bandy podobnych osobników i osobniczek. Młodzi, bez zahamowań, agresywni, wulgarni, bez wykształcenia i bez przyszłości. Często szukają byle zaczepki, gotowi na wiele. Niestety, wbrew opiniom, nic z nich nie będzie. Skończą albo w pierdlu, albo w rynsztoku. To porażka naszej społeczności, że tacy są, ale skoro już są, to należy ich bezwzględnie, dożywotnio izolować. Są miejsca, gdzie powinny trafiać śmieci. Przykre to, ale nie mamy wyjścia, jeżeli chcemy, by nasze dzieci uniknęły chociaż części ryzyka. Pamiętajcie - śmieć zawsze pozostanie śmieciem, choćby go w jedwab zawinęli. Pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ch*** wam w d*** powinni ich wypuscic do domu odrazu po sprawie a nie 15 lat to jest ku*** zbyt wiele ten studencik tak wszedzie powinien dostawac za samo twarzowe nie dziwie im sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widząc takie ryje jestem za: 1) selekcją - pozbawienie praw do posiadania dzieci przez niektóre grupy społeczne 2) aborcją 3) karą śmierci Przykre to, ale nie mamy wyjścia. Piach piach piach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Kowalski napisał:
Jeżeli to zdarzenie miało miejsce na sali sądowej, w obecności przedstawicieli prawa, to oni z urzędu powinni tym się zająć. Również tą dziewczyną, która wykrzykiwała "Dobrze zrobił!" pochwalając plucie na kamerę. No ale takie rzeczy to chyba tylko ... Sędzia Anna Maria Wesołowska. ;-)
to po pierwsze nie bylo na sali sadowej tylko juz jak wyszli te je***e pisaki tak przepier***aja te ku*** je***e wchuj klamstw napisali i jak ktos nie wie jak naprawde bylo to niech nie pier***i glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Masz racje. Nic by mnie to nie obchodziło gdyby taki "bohater" z kosą nie zaintersował sią jakims studentem. Idąc za twoim tokiem myslenia gowno go obchodzil ten student i wara mu od niego, a jednak stalo sie to co sie stalo. To moglo spotkac kazdego z nas, wiec nas to wszystkich obchodzi i to bardzo. Co do h*ja w d**, to twoj chlopak i jego kompan, niedlugo beda mieli w tym temacie duzo do powiedzenia, Dwa dresiki stana naprzeciw muskularnym chłopakom, i bedzie jazda... miodzio. i kto wtedy jest frajerem? Poszukaj sobie lepiej innego chłopaka
WIESZ MOJ CHLOPAK GRYPSUJE I NIKT MU H*JA W d*** NIE WSADZI JAK JUZ TO ON MOZE TO ROBIC JAKIMS CWELOM A TY JAK NIE ZNASZ CALEJ SPRAWY TO SIE NIE WYPOWIADAJ BO AKURAT TAKIE SCIERWA JAK TY NIC NIE WIEDZA A GADAJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucyfer 666 napisał:
to po pierwsze nie bylo na sali sadowej tylko juz jak wyszli te je***e pisaki tak przepier***aja te ku*** je***e wchuj klamstw napisali i jak ktos nie wie jak naprawde bylo to niech nie pier***i glupot
MASZ RACJE ROBRZE MOWISZ "JAK NIE WIEDZA NIECH ZAMKNA d***!!" I WARA IM OD KONRADA I PAWLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...