Super jest ta reklama w tv jak to się rozwija Polska wschodnia. Ileż to nowych inwestycji powstało, szkoda tylko że wszystkie omijają Lubelszczyznę lub są naprawdę mało istotne dla większości mieszkających tu. Przez wiele lat mieszkałem poza Polska w różnych krajach Europy (Austria, Niemcy, Włochy)i będąc tam zauważyłem, że te kraje najlepiej się rozwijają które mają najlepszą infrastrukturę. Dlatego dużo pieniędzy przeznacza się tam na drogi, koleje, lotniska. Jeśli inwestor ma możliwość dobrego połączenia transportowego to w takim regionie planuje swoje inwestycje. Nie rozumiem decyzji urzędników z Warszawy pozbawiających jeden z regionów szansy na rozwój. Myślę, że wydatki przeznaczone na drogę S17 szybko zwróciły by się gdyby dzięki nim w regionie powstało kilka nowych dużych zakładów pracy. Inna sprawa to bezpieczeństwo. Jak duży już dziś jest ruch drogowy na tej trasie a co będzie za kolejne 2-4 lata. Ile osób musi jeszcze zginąć na S17 aby odpowiedzialni ludzie podjęli właściwe decyzje. Nie jestem ani z PiS-u ani z PO ani z innej partii, jestem zwykłym człowiekiem, który chciałby żyć lepiej i bezpieczniej niezależnie od miejsca w którym mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz