Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17. Budowa drogi dojazdowej wstrzymana

Utworzony przez OO, 22 lutego 2011 r. o 10:36 Powrót do artykułu
Rzygać się chce na to wszystko, jak nie urok, to sraczka, albo jakiś fagas wyczuł większą kasę do wyrwania - bo o to mu chodzi. A nasze "rozwojowe" województwo chyba już zawsze bedzie inwestycyjną dziurą w du*** Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jakby mieszkał w latach dwudziestych na plaży w gdyni to tez by blokował budowę portu..i własnie przez takich panów jestesmy lata swietlne wstecz..Chodzmy wszyscy zaj..ć pana Pieniacza- to bedzie zbiorowa odpowiedzialnośc i nic nam sąd nie zrobi- najwyzej potępi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to mogą się powybijać wszyscy co się kłóca o te drogi, a niech ich szlag trafi. ja chcę dostać kasę za dom, który nam już zburzyli!!!!!!!!!! a nie wszyscy się plączemy po obcych kątach na stancjach! średnia przyjemność jak dorobek całego życia gnije gdzieś przechowywany po garażach. serce mi się kraje jak co rano jedziemy do pracy i mój tato zerka na pusty plac po naszym domu. a sam go budował tyle miesięcy!!!! DO KOSZA Z TYMI WSZYSTKIMI USTAWAMI, KTÓRE MIAŁY WSZYSTKO USPRAWNIĆ!!! NIE WIEM KOMU, BO NIE SZARYM LUDZIOM!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się wielu powybijało- nie o drogi ale na drogach- na dziurawych , ciasnych,nierównych- w tym wielu moich znajomych. Na Ukrainie drogi lepsze niż na lubelszczyznie .Ekspresówki są potrzebne i kropka. Przez moja pośiadłość tez ma przebiegać S-19 i jakoś z tego powodu nie płacze.Coś zapłacą- na roztoczu działki tanie i powietrze rześkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac go na naszej klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bałwan !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobzik napisał:
Paweł Sot jest porządnym gościem z klasą. Ciekawe, jak jeden z drugim pieniaczem by się zachowali, gdyby przez ich posesję miała przebiegać droga? dobrze jest wytykać komuś - oby ten ktoś miał gorzej ode mnie - to taka mentalność nasza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie artykuły robią więcej krzywdy niż dobrego. A dziennikarz nawet nie porozmawiał ze stronami całej sprawy. ŻENUJĄCE! A tak jak pisała wcześniej jedna z osób decyzja wcale nie teraz została uchylona ale grubo ponad pół roku temu, bo w czerwcu 2010. Natomiast proces w tej sprawie ruszył w 2008 roku. A generalna Dyrekcja teraz obudziła się, że nie ma pełnej dokumentacji i szczuje wszystkich sąsiadów na człowieka który słusznie broni swojej własności. I to wcale nie jego wina jeśli będą jakieś opóźnienia ale urzędasów zza biurek którzy nie potrafią dobrze przygotować dokumentów i przeprowadzić wszystkich procedur!! I dokładnie to im udowodniono przed sądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Pan Sot jest b. miłym człowiekiem, ale jest też strasznym egosistą. Akurat mnie temat bezposrednio dotyczy i wiem o czym piszę. Wszyscy mieszkańcy mają wstrzymane wypłaty odszkodowań, drogę dojazdową dziurawą, wjazd do swoich posesji od ul. Jagodowej b. niebepieczny, a Pan Sot cóż nie mieszka tam na stałe a jedynie ma działkę rekreacyjną w sezonie przywozi sobie tzw." wóz drzymały na kółkach"- to jego ten dom,a na działce ma kilka drzewek kilka lat temu zasadzonych...no ale cóż jest gwiazdą -muzykiem, napisła min. "Gdy kochasz pierwszy raz. M jak Miłość Serca siła, którą masz. Na zły i dobry czas. Słowa: Beata Kozidrak Muzyka: Paweł Sot i Adam Abramek " i pewnie ma sporo znajomosci stad szarzy obywatele muszą cierpieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, przestańcie się obrażać. O co ta awantura ?! Przecież nie wstrzymano budowy całej drogi ekspresowej tylko 400 metrów lokalnej dojazdówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE ZROBIŁ!!! OBY TAK DALEJ!!! POPIERAM !!!] NIE DLA OBWODNICY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my to nie polska wszystko nas omija psy je***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no przez jednego gościa S17 wstrzymana panie Sot co pan chce przez to osiagnac?? ludzie stoija w korkach a tiry blokuja drogiwjazd do swidnika utrudniony bo pan sie nie zgadza glupota ludzka nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pozatym gosciu to dostaniesz niezle odszkodowanie za to a kasy i tak masz duzo ale coz muzycy zawsze mieli niepokolei w glowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobzik napisał:
Paweł Sot jest porządnym gościem z klasą. Ciekawe, jak jeden z drugim pieniaczem by się zachowali, gdyby przez ich posesję miała przebiegać droga? dobrze jest wytykać komuś - oby ten ktoś miał gorzej ode mnie - to taka mentalność nasza...
I przez takich gości co sie czepiają byle czego ... to nigdy nic sie nie zrobi . Gośc z klasa to by sam rozwalił ta niby altanke ..i nie blokował rozwoju regionu a to zwykły "artysta" egoista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak nie wiadoma o co chodzi to chodzi o pieniądze.. Droga ma przebiegać obok działki ..a nie przez działke i odszkodowania "artysta" nie dostanie dlatego szaleje / oj szalała szalała .... i muzyke pisała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...