Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Zaczynają rozbierać ekspresówkę

Utworzony przez jj, 30 kwietnia 2014 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Robota wre..... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech kierownicy budowy z własnej kieszeni pokrywają skutki swoich błędów. to jest ich wina, oni odpowidali za należyte wykonanie prac, a zamiast tego kradli materiał, kantowali a koszt poniesiemy my wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech kierownicy budowy z własnej kieszeni pokrywają skutki swoich błędów. to jest ich wina, oni odpowidali za należyte wykonanie prac, a zamiast tego kradli materiał, kantowali a koszt poniesiemy my wszyscy.
A skąd wiesz czy kradli? A może sam w tym brałęś udział, jeśli tak twierdzisz. Bo każdy złodziej uważa, że jak on kradnie to pewnie wszyscy kradną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde takie rzeczy to chyba tylko u nas -jescze nie oddali do użytkowania a juz remontują :unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robota aż im sie pali w rękach. Nie dziwota, że mamy takie tempo budowy dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ekipa ze zdjęcia - do zwolnienia!!! W takim tempie to do sierpnia 2015 roku może zdążą. Szlag by trafił takich budowniczych i ich pryncypałów, na pohybel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz czy kradli? A może sam w tym brałęś udział, jeśli tak twierdzisz. Bo każdy złodziej uważa, że jak on kradnie to pewnie wszyscy kradną!
Jak nie kradli to dlaczego teraz tak " dobrze " jest ?  kradną sQrwysyny już na żywca bez najmniejszych skrupułów czy oporów., tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bubel goni bubel w tym chorym kraju,i tylko mówią nic się nie stało bo droga na gwarancji to poprawią-a kto odpowie za ciągłe utrudnienia  i brak możliwości korzystania w 100% z drogi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz czy kradli? A może sam w tym brałęś udział, jeśli tak twierdzisz. Bo każdy złodziej uważa, że jak on kradnie to pewnie wszyscy kradną!
Jak nie kradli to niby skąd tyle zegarków nazbierał ten specjalista od dróg w Polsce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz czy kradli? A może sam w tym brałęś udział, jeśli tak twierdzisz. Bo każdy złodziej uważa, że jak on kradnie to pewnie wszyscy kradną!
A czym to się rózni od przyjmowania korzyści majątkowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie kradli to dlaczego teraz tak " dobrze " jest ?  kradną sQrwysyny już na żywca bez najmniejszych skrupułów czy oporów., tusk musi odejść !!!
Odezwał się jeden, bez skazy i winy. Zrobiłeś rachunek sumienia i taki czysty jesteś? Oskarżać to każdy potrafi ale juź swoich przewinień nie zauważamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głodnemu zawsze chleb na myśli! Ludzie tu nie chodzi o to czy ktoś coś kradł czy nie, tylko o stabilność podłoża. Dolina Ciemięgi trudny teren i niestabilny grunt. Zapewne badania geologiczne nie były dość starannie wykonane, albo w ramach oszczędności przeznaczyli mniejszą pulę pieniędzy na te badania, albo wykonawca tychże badań był wyłoniony w przetargu (w którym wygrała najtańsza oferta) i adekwatnie do wysokości kwoty zaproponowanej w przetargu wykonał usługę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meanwhile in Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się jeden, bez skazy i winy. Zrobiłeś rachunek sumienia i taki czysty jesteś? Oskarżać to każdy potrafi ale juź swoich przewinień nie zauważamy.
chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się jeden, bez skazy i winy. Zrobiłeś rachunek sumienia i taki czysty jesteś? Oskarżać to każdy potrafi ale juź swoich przewinień nie zauważamy.
chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.
Jak pracujesz w inej branży, np. przy hodowli krów, to jakie masz pojęcie o budowaniu dróg? No chyba, że z tej swojej branży, wziąłeś "cyklopa" i ciągnik i przerzuciłeś się na podwykonastwo przy budowie dróg. Sam może dawałeś łapówki, żeby się załapać się i utrzymać na budowie. Nie obłowiłes się, bo okazało się, że nie jest tak kolorowo i teraz psioczysz. Most sie nie zawlił i dawno nie słyszałem o zawaleniu jakiegoś w Polsce, więc jak to w końcu jest, mądralo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pracujesz w inej branży, np. przy hodowli krów, to jakie masz pojęcie o budowaniu dróg? No chyba, że z tej swojej branży, wziąłeś "cyklopa" i ciągnik i przerzuciłeś się na podwykonastwo przy budowie dróg. Sam może dawałeś łapówki, żeby się załapać się i utrzymać na budowie. Nie obłowiłes się, bo okazało się, że nie jest tak kolorowo i teraz psioczysz. Most sie nie zawlił i dawno nie słyszałem o zawaleniu jakiegoś w Polsce, więc jak to w końcu jest, mądralo?
hahah, poziom Twojej odpowiedzi świadczy tylko o Tobie, niestety negatywnie. mam bliskich znajomych, którzy robią w tej branży i wiem co i jak dokładnie wyglada, ze szczegółami. A Ty swoje frustracje spowodowane przegranym życiem zachowaj dla siebie i zamiast hejtować, idź pobiegać. Może pomoże. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.
Mylisz się, nie pracuję na budowie. Jesteś jak widzę wielkim "znafcą" branży budowlanej. A tak naprawdę, to mały z pieniacz z Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah, poziom Twojej odpowiedzi świadczy tylko o Tobie, niestety negatywnie. mam bliskich znajomych, którzy robią w tej branży i wiem co i jak dokładnie wyglada, ze szczegółami. A Ty swoje frustracje spowodowane przegranym życiem zachowaj dla siebie i zamiast hejtować, idź pobiegać. Może pomoże. 
Mosz BUCU w tym łbie,jak baran w torbie,jak ten tusk i inni komucho-konfidenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać że S-17 rozbiera ich a nie oni ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...