Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zajebisty artykul...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Faktycznie ... :-(
0
No to ja się pytam, grzecznie się pytam, bo jestem ciekawy, bardzo ciekawy, aż mnie zżera ciekawość, jakie są te wstępne wyniki?? Denny artykuł.
0
Są wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny znalezionego w Bystrzycy.Klikam i co, g... się dowiedziałem.
0
Skoro piszecie w tytule-" Są wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny ......" a dalej w treści "Poniedziałkowa sekcja zwłok nie wyjaśniła....." to proszę o zastanowienie się po co takie sprzeczności pisać? "głośny" tytuł treści żadnej.Żenada panie redaktorze?
0
Ale sie dowiedziałem dużo.....
0
Ale musi mieć układy rudy ukrainiec,że najpierw piszecie o poszukiwaniach jego potem zarzuty za zbeszczeszczenie zwłok i lewe papiery a po tygoniu okazuje się że wychodzi na wolność czysty ,bez żadnego zarzutu.Ale ściema
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: