Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Komitet burmistrza Nałęczowa musi przeprosić za nieprawdę

Utworzony przez no pasaran, 27 listopada 2014 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, że Pan Andrzej Mazierski wygra wybory i w Nałęczowie nastąpią pozytywne zmiany, na które Nasze Uzdrowisko czeka od wielu lat. 
Zmiany???? hahahaha!!!!!!! Proszę wypunktować zmiany! jakie  dokładnie?? zmiany mogą być tylko na złe!!!!! powoła sztaby ludzi z parti, zwolni obecnych pracowników, Mazierski planuje zwiększyć liczbę urzędników i kosztów zatrudnienia w urzędzie np zespół koordynujący wszystkie wysiłki biznesowe małego i dużego biznesu (Centrum Obsługi Inwestorów) , Rada Biznesu,komórka zajmująca się wyłącznie stanem zatrudnienia mieszkańców, Rada Dziedzictwa Nałeczowa to co będą pracować charytywnie???? Gmina pojdzie przez to z torbami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układy rodzinne i kolesiostwo to mamy od ośmiu lat ...I co taka jesteś zadowolona Gosiu z tego co się dzieje w Naszej Gminie ???? Bo ja nie ... Jak miasto mogło dopuścić do tego żeby teren PKS samo centrum naszego miasta zostało sprzedane przez PKS obcemu podmiotowi a nie Miastu .... Są na to odpowiednie instrumenty prawne , które dają pierwszeństwo zakupu Miastu , ale Cwiek- nieudacznik nie umiał z nich skorzystać . I mamy teraz piękną wizytówkę miasta , bardzo proszę !!!! Ale Pan Cwiek - wizjoner już ma plany budowy Nowego URZĘDU MIASTA na tym terenie , pewnie go odkupi za kilka milionów bo łatwo się szasta naszymi pieniędzmi , a budynek Urzędu Miasta to rzeczywiście paląca potrzeba na najbliższe 4 lata ....    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie patrzę Ci w oczy zakłamana Nałęczowianko! wywieźć to można Ciebie, razem z Panem Mazierskim, który może być tylko marionetką w rękach PO! Ciekawe jakież to wielkie zmiany zostaną wprowadzone? prywatyzacja przychodni, sprzedanie uzdrawiska żydom oraz układy rodzinne i kolesiostwo bo już Panu Rewerze posadkę wiceburmistrza obiecywał! Zastanów się obywatelko i idź po rozum do głowy!
Widzę że jakś Pis-óka zabrała głos :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście Pana Andrzeja Mazierskiego, to kompetentny, prawy człowiek. Dobry kandydat na burmistrza Nałęczowa. Obecny burmistrz nie dorasta mu do pięt, zwłaszcza po tym co zrobił.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że uaktywnili się hejterzy ćwieka.   Prawda jest taka, że prowadzi brudną kampanię, kłamie i nie ma pomysłu co dalej robić z Nałęczowem i okolicznymi miejscowościami.   nie ma pomysłów to kłamie i sąd dzisiaj go sprowadził na ziemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany???? hahahaha!!!!!!! Proszę wypunktować zmiany! jakie  dokładnie?? zmiany mogą być tylko na złe!!!!! powoła sztaby ludzi z parti, zwolni obecnych pracowników, Mazierski planuje zwiększyć liczbę urzędników i kosztów zatrudnienia w urzędzie np zespół koordynujący wszystkie wysiłki biznesowe małego i dużego biznesu (Centrum Obsługi Inwestorów) , Rada Biznesu,komórka zajmująca się wyłącznie stanem zatrudnienia mieszkańców, Rada Dziedzictwa Nałeczowa to co będą pracować charytywnie???? Gmina pojdzie przez to z torbami!!!!   Mateusz , skąd możesz już dziś wiedzieć jak będzie wyglądała Gmina jeśli Mazierski dojdzie do władzy ,  Uważam ,że trzeba dać mu szansę , bo rozwój jest nam potrzebny , ZA chwilę jak nic się nie zmieni , nie będzie obwodnicy , stracimy statut uzdrowiska to staniemy się dziurą o której już nikt nie będzie słyszał . Nawet Wojciechów będzie bardziej znany niż Nałeczów bo tam przynajmniej agroturystyka jest rozwinięta . Dajmy szansę Mazierskiemu - to dobry kandydat i ma bardzo duuuuuże poparcie w mieście , Miastu potrzebne są zmiany !!!! A jak na razie to Gmina jest zadłużona za czasów kadencji Cwieka - ten to się dopiero zna na biznesie !!! Kłamczuch i oszczerca !!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem członkiem PiS-u i popieram Pana Andrzeja Mazierskiego.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram kandydaturę Dr Andrzeja Mazierskiego, poznałem go i uważam że Nałęczów nie po 4, nie 8, i nawet nie po 12 latach, dopiero teraz ma szanse i stanie dzięki niemu na nogi i się takim jakim widzieli go jego założyciele między innymi Dr Fortunat Nowicki, Dr Lasocki czy Dr Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ,  Cytuję wywiad z Burmistrzem  Cwiekiem z 14.05.2014  : W czym jeszcze tkwi siła Nałęczowa? Po pierwsze Nałęczów to marka. To po Ciechocinku i Krynicy Górskiej najbardziej rozpoznawalne uzdrowisko w Polsce, a inwestycje w markowym miejscu mają większe gwarancje powodzenia. Ponadto mamy relatywnie niskie ceny gruntu. W Nałęczowie inwestor, zwłaszcza w nowych branżach, ma szanse na duże zyski.       i zastanawiam się jak to jest : Relatywnie niskie ceny gruntu w Nałeczowie ??? tak uważa Cwiek , to dlaczego Gmina za 0,4 ha zapłaciła aż 450 tys zł ,????  Mam na niego głosować ??? W życiu !!!!!! Dlatego tak walczy o stołek bo się boi , że zostanie rozliczony i wszystkie jego szwindle wyjdą na jaw , Dzisiejszy wyrok Sąd potwierdza to ,że Pan Burmistrz gra nieczysto , i jest kłamcą .TO skandal na skalę całej Polski co dzieje się w Naszej Gminie , odpowiednie służby powinny się tym zająć .    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie Z DESZCZU POD RYNNE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na Pana Andrzeja Mazierskiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu Pana  Cwieka sprzątałabym już urząd po sobie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, słaby sposób na pozbycie się konkurencji panie Ćwiek.... P.S miałeś tyle czasu na zrobienie nam drogi do Czesławic to wolałeś wycinać drzewa w Nałęczowie i zakładać monitoring, który nie działa...Nie da się wyjść na spacer z dzieckiem bo mało głowa mu się nie urwie na tych dołach, brak chodnika i oświetlenia.. śmiech na sali, 
zanim się zacznie rzucać oskarżeniami trzeba troszkę poczytać i poorientować się. Najgłupsze co może być to sądy pod tytułem "dlaczego to, a nie tamto". Jeżeli pieniądze są na monitoring z funduszy to nie da się za nie zrobić drogi...itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem członkiem PiS-u i popieram Pana Andrzeja Mazierskiego.
  Ćwiek przesadził z tą listą kłamstw na ulotce.  Mam nadzieje że teraz będzie się wstydził jak go spotkam na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu Pana  Cwieka sprzątałabym już urząd po sobie :D
dziś spotkanie Pana Ćwieka ,szkoła podstawowa Drzewce Kolonia godz.17,30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat nieudolności musi w końcu się skończyć! przykład odcinek drogi do stacji PKP Nałęczów od strony baraku ex cukrowni, ściemnianie, kłamanie ludziom w oczy, że coś się robi w tej sprawie a ostatnio niedźwiedzia przysługa i przysłali koparkę której efektem było zrobienie błotowiska!! DOŚĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś spotkanie Pana Ćwieka ,szkoła podstawowa Drzewce Kolonia godz.17,30
 
Widać że uaktywnili się hejterzy ćwieka.   Prawda jest taka, że prowadzi brudną kampanię, kłamie i nie ma pomysłu co dalej robić z Nałęczowem i okolicznymi miejscowościami.   nie ma pomysłów to kłamie i sąd dzisiaj go sprowadził na ziemie.
A ja i moja rodzina będzie głosować na P. Ćwieka. Kłamcą okazał się P. Mazierski. Mówi , że od soboty musiał przerwać kampanię wyborczą, by szukać okresów  zatrudnienia w zakładach pracy. Dziwne, bo w poniedziałek o godz.16 było spotkanie p. Mazierskiego z wyborcami w Pałacu Małachowskich. Śmieszne, że kandydat na Burmistrza ma zaniki pamięci. Czyżby to były początki jakiejś choroby. Ja jestem nieco starsza od P. Mazierskiego i dokładnie pamiętam okresy zatrudnienia. Jak się nie chce ujawniać swoich danych, to spycha się na brak pamięci..                   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkano Wsi !!!  A głosuj sobie na Ćwieka - jeśli jesteś mądrzejsza od Sądu ,który 3 godziny zajmował się grzebaniem w życiorysie Mazierskiego ,żeby wydać wyrok ,który mówi o tym ,że MAZIERSKI NIE SKŁAMAŁ podając swój życirys i który nakazał Ćwiekowi przeprosić Mazierskiego .  Głosuj Sobie Moherowa  Kobieto , ciemnocie trudno otworzyć oczy !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że uaktywnili się hejterzy ćwieka.   Prawda jest taka, że prowadzi brudną kampanię, kłamie i nie ma pomysłu co dalej robić z Nałęczowem i okolicznymi miejscowościami.   nie ma pomysłów to kłamie i sąd dzisiaj go sprowadził na ziemie.
Sąd, sądem a prawda jest po naszej stronie. Widać kim otacza się p. Mazierski . Idzie to od góry. P. Kwaśniewski też był przez pewien czas magistrem. Inny obywatel Polski jest profesorem, chociaż nigdy nim nie był.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkano Wsi !!!  A głosuj sobie na Ćwieka - jeśli jesteś mądrzejsza od Sądu ,który 3 godziny zajmował się grzebaniem w życiorysie Mazierskiego ,żeby wydać wyrok ,który mówi o tym ,że MAZIERSKI NIE SKŁAMAŁ podając swój życirys i który nakazał Ćwiekowi przeprosić Mazierskiego .  Głosuj Sobie Moherowa  Kobieto , ciemnocie trudno otworzyć oczy !!!
Nigdy nie słyszałam życiorysu P. Mazierskiego. Zawsze mówił wymijająco. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...