Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Komitet burmistrza Nałęczowa musi przeprosić za nieprawdę

Utworzony przez no pasaran, 27 listopada 2014 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Prawda jest taka, że ani jeden ani drugi nie nadaje się na burmistrza. Jeden i drugi widzi tu tylko głównie swój interes. Nie postawiłabym krzyżyka na żadnym z nich, a na wybory pójdę dopiero gdy będzie jakaś młoda i mniej fałszywa kandydatura na to stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i moja rodzina będzie głosować na P. Ćwieka. Kłamcą okazał się P. Mazierski. Mówi , że od soboty musiał przerwać kampanię wyborczą, by szukać okresów  zatrudnienia w zakładach pracy. Dziwne, bo w poniedziałek o godz.16 było spotkanie p. Mazierskiego z wyborcami w Pałacu Małachowskich. Śmieszne, że kandydat na Burmistrza ma zaniki pamięci. Czyżby to były początki jakiejś choroby. Ja jestem nieco starsza od P. Mazierskiego i dokładnie pamiętam okresy zatrudnienia. Jak się nie chce ujawniać swoich danych, to spycha się na brak pamięci..                   
bo może Pani pracowała w jednym "zakładzie" pracy całe życie np. w urzędzie? :D wtedy łatwo zapamiętac. :D  pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd, sądem a prawda jest po naszej stronie. Widać kim otacza się p. Mazierski . Idzie to od góry. P. Kwaśniewski też był przez pewien czas magistrem. Inny obywatel Polski jest profesorem, chociaż nigdy nim nie był.  
mieszkanka  wsi na pewno mają rację , a nie jakiś tam sąd :D ona zna prawdę, która jest po jej stronie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym tylko mógł, głosowałbym na Pana Andrzeja Mazierskiego. Znam go osobiście. To dobry gospodarz, ojciec, mąż, obywatel, patriota, ma swoje zasady, honor. Często go widywałem na modlitwie w kościele. Czego trzeba więcej. Nie ma porównania z obecnym "władcą" Nałęczowa. Popieram Pana Andrzeja. Życzę zwycięstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazierski napisał swój życiorys w swoich materiałach reklamowych są dostępne wszędzie ,nigdy nic nie ukrywał - SĄD TO POTWIERDZIŁ!!!! Zamiast mieć szacunek do tego człowieka do jego kultury osobistej , tytułu , wykształcenia to obrzucacie człowieka błotem .  Ale to tylko potwierdza wasz poziom - Ćwiekowcy !!!! Głosuję na Mazierskiego  bo wiem ,że Nałeczów potrzebuje nowego włodarza , jak najszybciej .Inaczej będziemy zapadłą dziurą . Daję mu szansę , bo ma zapał , wiedzę i kulturę osobistą !!!  W obecnej sytuacji gdy jest tylko dwóch kandydatów -Nie mamy innego wyboru jeśli chcemy aby Nałeczów się rozwijał .  CZAS POKARZE CZY TO DOBRY WYBÓR , jeśli nawet jest to wybór między złym i jeszcze gorszym to trzeba dać szansę nowemu człowiekowi bo już wiemy co ten obecny sobą reprezentuje .CZAS NA ZMIANY !!!  GŁOSUJMY NA MAZIERSKIEGO !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to wynagrodzenie lub status obecnego Burmistrza jest warte robienie z siebie idioty :D Morze  czas dać szansę innym skoro sam nie ma już pomysłów na dalszy rozwój i promocję miejscowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to wynagrodzenie lub status obecnego Burmistrza jest warte robienie z siebie idioty :D Morze  czas dać szansę innym skoro sam nie ma już pomysłów na dalszy rozwój i promocję miejscowości.
Ortografia się kłania. Czyja to nauka *MORZE* a może -może-. Jeśli chodzi o pomysły to się powtarzają. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ,  Cytuję wywiad z Burmistrzem  Cwiekiem z 14.05.2014  : W czym jeszcze tkwi siła Nałęczowa? Po pierwsze Nałęczów to marka. To po Ciechocinku i Krynicy Górskiej najbardziej rozpoznawalne uzdrowisko w Polsce, a inwestycje w markowym miejscu mają większe gwarancje powodzenia. Ponadto mamy relatywnie niskie ceny gruntu. W Nałęczowie inwestor, zwłaszcza w nowych branżach, ma szanse na duże zyski.       i zastanawiam się jak to jest : Relatywnie niskie ceny gruntu w Nałeczowie ??? tak uważa Cwiek , to dlaczego Gmina za 0,4 ha zapłaciła aż 450 tys zł ,????  Mam na niego głosować ??? W życiu !!!!!! Dlatego tak walczy o stołek bo się boi , że zostanie rozliczony i wszystkie jego szwindle wyjdą na jaw , Dzisiejszy wyrok Sąd potwierdza to ,że Pan Burmistrz gra nieczysto , i jest kłamcą .TO skandal na skalę całej Polski co dzieje się w Naszej Gminie , odpowiednie służby powinny się tym zająć .
Również jestem tym zbulwersowany. Czyżby ziemia została kupiona od kogoś z rodziny lub bliskich znajomych Burmistrza? Takich dziwnych interesików jest mnóstwo w naszej gminie. Szkoda, że niektórzy tego nie dostrzegają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym tylko mógł, głosowałbym na Pana Andrzeja Mazierskiego. Znam go osobiście. To dobry gospodarz, ojciec, mąż, obywatel, patriota, ma swoje zasady, honor. Często go widywałem na modlitwie w kościele. Czego trzeba więcej. Nie ma porównania z obecnym "władcą" Nałęczowa. Popieram Pana Andrzeja. Życzę zwycięstwa!
A co ma chodzenie do kościoła do bycia dobrym człowiekiem !!! Bardzo często po wyjściu z kościoła - pokazuje się swoje różki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ćwiek przegrał w sądzie to te ulotki nie powinny być już roznoszone po gminie!!! A tymczasem dzisiaj w Sadurkach dostarczano je do każdego domu! ćwok chyba liczy na ciemnotę ludzi ze wsi że się nabiorą i uwierzą tym pomyjom wylewanym przez niego na Mazierskiego. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ PO RAZ KOLEJNY !!!!  JA GŁOSUJĘ NA MAZIERSKIEGO  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie dziwi was że sprawa w sądzie oraz wyrok nastąpiły bardzo szybko? Nawet tydzień nie minął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie dziwi was że sprawa w sądzie oraz wyrok nastąpiły bardzo szybko? Nawet tydzień nie minął...
proces był w trybie wyborczym i dlatego musi być szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie dziwi was że sprawa w sądzie oraz wyrok nastąpiły bardzo szybko? Nawet tydzień nie minął...
Bo to tryb wyborczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ćwiek przegrał w sądzie to te ulotki nie powinny być już roznoszone po gminie!!! A tymczasem dzisiaj w Sadurkach dostarczano je do każdego domu! ćwok chyba liczy na ciemnotę ludzi ze wsi że się nabiorą i uwierzą tym pomyjom wylewanym przez niego na Mazierskiego. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ PO RAZ KOLEJNY !!!!  JA GŁOSUJĘ NA MAZIERSKIEGO
  ćwiek śmieje się ludziom w twarz. co za cynik.   a w urzędzie popłoch. :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może z inicjatywy pana zastępcy?.........słyszałem o tym w jaki sposób traktował pracowników w Bełżycach...
 
A może z inicjatywy pana zastępcy?.........słyszałem o tym w jaki sposób traktował pracowników w Bełżycach...
Uprzejmie gościa informuję, że zastępca do dzisiaj ma poważanie w Urzędzie Miejskim w Bełżycach. Zawsze traktował pracowników z wielką kulturą i szacunkiem. Takie plotki to możesz sadzić na kartoflisku za lasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosujcie na P. Mazierskiego ma On duże plany do do rozwoju Naleczowa i okolicznych wsi, a P. Ćwiek jest klamca i przez 8 lat swojej kadencji nic nie zrobil. Zawdzieczamy Mu cudownd chodniki w parku po ktorych nie mozna chodzi i łamie sie nogi. P. Ćwiek jest zaklamanym czlowiekiem boi sie o swoja posade... i dlatego oczernia swojego rywala. Dość juz!!!! Przez 8 lat pokazał na co Go stac. Dajmy szansę P. Mazierskiemu. Naleczow, Bronice, Czeslawice, Dzewce i Piotrowice CZAS NA ZMIANY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Uprzejmie gościa informuję, że zastępca do dzisiaj ma poważanie w Urzędzie Miejskim w Bełżycach. Zawsze traktował pracowników z wielką kulturą i szacunkiem. Takie plotki to możesz sadzić na kartoflisku za lasem.  
 
Glosujcie na P. Mazierskiego ma On duże plany do do rozwoju Naleczowa i okolicznych wsi, a P. Ćwiek jest klamca i przez 8 lat swojej kadencji nic nie zrobil. Zawdzieczamy Mu cudownd chodniki w parku po ktorych nie mozna chodzi i łamie sie nogi. P. Ćwiek jest zaklamanym czlowiekiem boi sie o swoja posade... i dlatego oczernia swojego rywala. Dość juz!!!! Przez 8 lat pokazał na co Go stac. Dajmy szansę P. Mazierskiemu. Naleczow, Bronice, Czeslawice, Dzewce i Piotrowice CZAS NA ZMIANY!!!
Gratuluję ortografii*Dzewce* to są ludzie którzy popierają p. Mazierskiego. Głosujcie na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma chodzenie do kościoła do bycia dobrym człowiekiem !!! Bardzo często po wyjściu z kościoła - pokazuje się swoje różki.
Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  ćwiek śmieje się ludziom w twarz. co za cynik.   a w urzędzie popłoch. :blink:  
Gościu, coś dużo wiesz wieści z Urzędu. Skoro jesteś Gościem Gminy Nałęczów a może pracownikiem,to nie wypada zabierać głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Mazierski, człowiek który ma doktorat, dyplom MBA, kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w ogólnopolskich spółkach akcyjnych, musi odpowiadać na nieprawdziwe oszczerstwa Ćwieka - człowieka, którego największym osiągnięciem zawodowym jest dostanie się do państwowego stołka burmistrza.   Ćwiek ma strach w oczach bo przez 8 lat był beznadziejnym burmistrzem i na kilka dni przed II turą okazał się zwykłym kłamcą, który oszukuje wyborców nieprawdziwymi danymi na temat swojego przeciwnika. Wstyd i rozczarowanie. :angry:
   Jeden aspekt zawalili jego ludzie - otóż byłam na spotkaniu przedwyborczym i niestety mimo całego szacunku do jego osoby nie mogłam się skupić na tym co mówi bo całą moją uwagę skupiły buty......w tym fachu ważna  jest też prezencja, a on wygląda jak młodszy brat Darka Odzioby-nie obrażając Darka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...