Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strasznie mało jeszcze łaska -bezczelny.Ja bym takiego skubańca potraktował odpowiednio do winy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Należy mu teraz bezzwłocznie dostarczyć do celi porządny powrozek, aby mógł odciążyć budżet państwa.
0
Do pełnej miski łatwo o pyski.
0
Skandal!!! Zabił z zimna krwią, woził zwłoki w bagażniku a potem wyrzucił na pole. Jaka tu może byc okolicznosc łagodząca?? Najwyższy wymiar kary i tyle. A ten się odwołuje i sąd na to przystaje. Porażka i brak słów...
0
porazka... porazka..... wyrazy wspolczucia dla rodziny zabitego. Czy tak samo by sedzia ulaskawil kogos kto skrzywdzil czlonka jego rodziny?
0
zanetko nie czuj sie zbyt pewnie w Krasniku...
0
zabił z zimną krwią i twierdzi że dostał za surowy wyrok???to normalnie scenariusz z jakiegoś tandetnego tasiemca.A sędziemu chyba brakuje klepki bo jak można złagodzić wyrok dla zwyrodnialca(bo człowiekiem go nazwać nie można)Dlaczego takie rzeczy dzieją się Z drugiej strony dlaczego ja i reszta społeczeństwa ma go utrzymywać,niech robi sam na utrzymanie i na nasze państwo.ehhh......pomylone to wszystko.Za głupoty bardziej ścigają "uczciwych ludzi" niż za morderstwo z zimną krwią.Aż człowieka krew zalewa jak coraz częściej czyta o wyrokach nieadekwatnych do winy.Kiedy to się zmieni???Chyba jak się wszyscy wybijemy nawzajem...
0
mamy jasność: sąd jest od tego by bronić morderców uczciwych obywateli
0
Ale Sąd zbyt wysokim potencjałem nie dysponuje ?
0
Wywloko nie strasz jej,zostaw dziewczyne, dosc widziala,bo ja cie postrasze bardziej skutecznie.
0
Sąd jest niezawisły!!! Jak ktoś oglądał film z ogłoszenia wyroku, to słyszał, że poprzednia kara nie była współmierna do popełnienia czynu. Ja nie bronię sprawcy, jemu należy się kara. Wyjdzie jako już stary człowiek i nie będzie nikomu zagrażał, a nawet nie będzie miał ochoty. Więzienie to nie bajka i miejsce gdzie uważacie, że jest tak codownie. Polecam reportaż Cejloskiego pt. Areszt Tylko ta cela o wiele za duża jak na polskie realia... pewnie na pokaz... Na wydanie wyroku istotnych jest wiele czynników i nikt z Was nie ma prawa osądzać, nie znać szczegółów sprawy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: