Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wzrośnie tylko liczba wypadów, po cholere te cuda rejestrowac. Nie sa do naszego ruchu przystosowane i kropka. Co by nie mówic wyprzedzanie zawsze bedzie utrudnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od 14 sierpnia można będzie rejestrować samochody z kierownicą po prawej stronie. Niestety obowiązkowe ubezpieczenie tych aut będzie droższe nawet o połowę." .... Unia Europejska to Polska, Wielka Brytania + 26 innych państw. Czy w pozostałych 26 państwach UE obowiązkowe ubezpieczenie aut z kierownicą po lewej stronie też jest droższe ? Jakie kaprawe ryje chcą wyrwać od Polaków dodatkową kasę za bezdurno ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jest się rezydentem UK, tzn. że w Wlk. Brytanii mieszka się/ pracuje, ustawodawca brytyjski nie przewiduje możliwości jazdy autem zarejestrowanym w innym państwie (chodzi m.in. o nieopłacanie podatku drogowego Road Tax). auto może zostać zatrzymane przez policję i przepada na rzecz skarbu państwa. Inna sprawa dotyczy podróżnych, którzy autem zarejestrowanym w innym kraju mogą poruszać się do 6-ściu miesięcy. Co do bezpieczeństwa, to w UK nie ma problemu z rejestracją i poruszaniem się autem z kierownicą po lewej stronie - ubezpieczenie jest również droższe. chyba najważniejsze, żeby jeździć używając głowy u góry, a nie u dołu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od 14 sierpnia można będzie rejestrować samochody z kierownicą po prawej stronie. Niestety obowiązkowe ubezpieczenie tych aut będzie droższe nawet o połowę." .... Unia Europejska to Polska, Wielka Brytania + 26 innych państw. Czy w pozostałych 26 państwach UE obowiązkowe ubezpieczenie aut z kierownicą po lewej stronie też jest droższe ? Jakie kaprawe ryje chcą wyrwać od Polaków dodatkową kasę za bezdurno ?
Pamiętajcie że żyd was zawsze ędzie kroił,słusznie czy nie słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy ginąć przez takich właścicieli pojazdów z UK, wzrośnie liczba wypadków śmiertelnych w szczególności właśnie na wyprzedzaniach często na trasach, większość kierowców jeździ sam bądź z kimś kto się obok kierowcy po lewej stronie i nie mają pewności, zaufania czy pasażer w odpowiednim czasie powie kierowcy kiedy ma wyprzedzać, tylko kierowca ma obowiązek wiedzieć kiedy i jak ma wyprzedzać a pasażer to pasażer nawet może być w stanie upojenia alkoholowego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tuv ubezpieczenie jest drosze o 100zl:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Prawy reflektor musi umożliwiać widzenie na większą odległość niż lewy. " Zanim Szanowna Pani zacznie mówić, polecam trochę poznać temat. Wtedy unikniemy czytania takich głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Puzio - niech pan nie wprowadza ludzi w błąd. Nie mając jak zwykle pojęcia o temacie, który pan porusza nie rozróznia pan badania okresowego od rozszerzonego. Artykulik , jak zwykle napisany nas kolanie, ZENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy ginąć przez takich właścicieli pojazdów z UK, wzrośnie liczba wypadków śmiertelnych w szczególności właśnie na wyprzedzaniach często na trasach, większość kierowców jeździ sam bądź z kimś kto się obok kierowcy po lewej stronie i nie mają pewności, zaufania czy pasażer w odpowiednim czasie powie kierowcy kiedy ma wyprzedzać, tylko kierowca ma obowiązek wiedzieć kiedy i jak ma wyprzedzać a pasażer to pasażer nawet może być w stanie upojenia alkoholowego :)
bzdury piszesz. Po polskich drogach już można się takimi autami poruszać od dawna, i jakoś się ludzie nie pozabijali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Samochody te wymagają niestandardowych części w razie naprawy, zwykle trudniej dostępnych w Polsce"    powyższym zdaniem ubawiłem się po pachy. Łatwiej jest dostać części do "anglików niż do reszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jechałem chwilę za anglikiem na obwodnicy Kocka, mimo że duże Audi i pewnie mocy mu nie brakowało 2 zestawy skutecznie go uziemiły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy takie obowiązkowe (i dużo droższe) ubezpieczenia obowiązują też np. Niemca w Niemczech i Francuza we Francji albo Bułgara w Bułgarii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcjo, czy na pewno 14 sierpnia, a może jednak 15. No bo jeśli rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia, a zostało opublikowane 31 lipca ... to raczej 15 niż 14. Mi wychodzi, iż 14-sty jest ostatnim dniem vacatio legis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z uwagi na święto 15 sierpnia, rejestracja oczywiście od PONIEDZIAŁKU tj. od dnia 17 sierpnia 2015 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badania techniczne, też od dnia 15 sierpnia, czyli w praktyce od 16 sierpnia, jeżeli w niedzielę jest czynna stacja kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalny komunikat Ministerstwa Infrastruktury Rozwoju podaje datę wejścia w życie przepisów tj. 15 sierpnia 2015 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie, tak na chłopski rozum, zdroworozsądkowo to wydanie zgody na rejestrowanie takich aut jest pomysłem totalnie nieprzemyślanym, głupim i niebezpiecznym... co z tego że ktoś tam w UE naciska.... liczy się to żeby im na rękę pójść czy to żeby chronić ludzkie życie i zdrowie....   ja mam normalny samochód i już się zastanawiam kiedy się natnę na odważnego wyprzedzającego anglika....   ciekawy jestem kogo wtedy do odpowiedzialności pociągać....   Polska to ma być suwerenny kraj, gdzie sami o sobie decydujemy a nie jakieś leszki z nie wiem której strony świata wmawiają nam jak ma być....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to dopiero ZMYWAKI będą sie wykrzywiac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już od dość dawna mam motocykl sprowadzony z Anglii i mi zarejestrowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest błąd jakiś z tymi autami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...