Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
aaa napisał:
W Rzeszowie Jest ILS. Pozdrawiam.
..., a jak piszesz wyłączyli na czas remontu, to nie wiem, ale skoro wyłączyli, to jest, ale niesprawny, aż do oblatania, a lotniska nie wyłączą, bo ludzie i tak pracują, a lotniska nie zamkną, bo nie zawsze jest zła pogoda, a w Świdniku to już inna sprawa, bo były fajerwerki i szampan i wielka bomba, a wyszdl kibel. Owszem są lotniska bez ILSu, ale są przewidziane do miejsc, gdzie wysępują lepsze warunki atmosferyczne, mniej zmienne i narażone na utrudnienia głównie podczas podchodzenia do lądowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
YT napisał:
skoro w rzeszowie jest ILS to dlaczego samolot przekierowano do Krakowa Balic ?
Każdy ILS ma swoją kategorię, ale trzeba go najpierw mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do abc ! zamilcz nikt nie pytał cię o zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "abc" POtrafisz tylko krytykować , nic ciekawego nie wniosłeś do tego wątku proPOnuje leczenie w Abramowicach , a najlepszym lekarstwem będzie „Wez rozbieg i pier****** barana w ścianę! Bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bo w WizzAir latają załogi skompletowane z emerytowanych wojskowych pilotów ukraińskich. :-P Dlatego ich lądowania są stuprocentowo pewne". :-) Hahaha, jak czytam wypowiedzi niektórych ekspertów to mnie czyści. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaautor napisał:
Każdy ILS ma swoją kategorię, ale trzeba go najpierw mieć.
Spokojnie będzie i u nas ILS -Lotnisko w Lublinie powstało i nic go już nie zatrzyma- pozdrawiam myslących pozytywnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Polsce mamy dwa lubliny , Lublin miasto i Lublin gdzie znajduje się lotnisko , pierwsze słyszę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@~Polakoo~ Nie potrafisz prostego wyrazu normalnie napisać? Wszędzie polityka, wszędzie wszystko złe, wszędzie kolejni znawcy. Wsiadajcie sobie w samoloty i lądujcie - byle byście byli na ich pokładach sami, abramowice czy inne to bez różnicy. Zacznie się na nowo... i pojawią się artykułu w stylu "tragiczny wypadek"... Inaczej wam się nijak nie dogodzi.
falwej napisał:
Hahaha, jak czytam wypowiedzi niektórych ekspertów to mnie czyści. :-)
Dokładnie, "oni" do tego przecież zawsze wiedzą lepiej i są nie omylni. Podejmiesz dyskusję, zaraz słynne "PO", zaraz jad i atak, życie widać was wystarczająco boli.
Ostatnio edytowany 31 marca 2013 r. o 21:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem już jak kocham Wasze trąbienie o każdym odwołaniu, opóźnieniu i przekierowaniu? Pasjonuje się lotnictwem, jestem związany z naszym lotniskiem, a naprawdę nie jest dla mnie zaskoczeniem to, że jeden, dwa, siedem, piętnaście samolotów zostało przekierowanych. Dlaczego? Bo takie rzeczy się zdarzają wszędzie - na każdym lotnisku. " Oficjalnie nie wiadomo, dlaczego pilot podjął taką decyzję, ale najprawdopodobniej przyczyną były złe warunki atmosferyczne." Proponuję konferencję prasową z udziałem kapitana i FO, a następnie komisję śledczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do poziomu komentarzy niektórych tutaj - widać, że gimnazja mają wolne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro na wyladowacsamolot z liverpoolu biskup z komisarzem ma przeciac wstege!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknijcie to lotnisko tam nie tylko wrony zawracaja ale i samoloty.swidnik totalna porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvn24.pl/zima-paralizuje-lotniska-najgorzej-w-rzeszowie-okecie-sobie-radzi,315603,s.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO NIE MA ROZKLADU LOTOW Z LUBLINA NA FLIGHT RADAR 24 PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież wg Sobczaka/przew.RN/,członak a zarządu województwa jest to najnowocześniejsze lotnisko???To właśnie widać i czuć!!!To tak samo jak Sobczak gdziekolwiek mówi PRAWDĘ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Powtarzam. Oddanie lotniska bez ILSu, to jakby mieszkać w domu bez okien. Możliwość jest, a jednak się nie da.
ee czyli niemamy ilsu to nawet w pogodnym dzień niemogą wylądowa.Ogar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nie poleciał nad łenczne? to jakis słaby pilot był!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już kolejny raz samolot tych linii lotniczych nie wylądował w Lublinie na lotnisku,pewnie miał za dużą ilość pasażerów z miejscami stojącymi na pokładzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj nie wylądował i dzisiaj też nie?? Znowu jest mgła i śnieżyca?? A może tak od wczoraj lata i lata dookoła lotniska. Radio Erewan jest bardziej wiarygodne od tej gazeciny lubelskiej. Ale cóż. Przecież to Polska C, bo do Polski B daleeeeka droga, a o Polsce A możecie wogóle zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...