Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Gowin. Kiedy sędziowie będą odpowiadać za swoje błędy ? Za sądzenie po pijanemu ( sądzina w Krasnymstawie ) i za popełniane przez nich przestępstwa. Nie wiem czy pan zdaje sobie z tego sprawę, że najgorsi przestępcy to przestępcy ubrani w togi a w dodatku bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej by było, by Gowin zlikwidował wszystkie sądy, a Seremet wszystkie prokuratury i cywilne i wojskowe. Na zieloną trawkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projeky likwidacji sądów dużo wcześniej był sporządzony i uzgodniony w terenie.Być może góra wymyśliła i nie wierzę w to,by z dołem nie uzgodniła.Pan minister Gowin otrzymał pakiet do realizacji i nic z tym wsólnego nie ma.Zwróćcie uwagę(mapa) gdzie są sądy przenoszone,myślcie samorządowcy z pod znaku Związek Gmin Lubelszczyzny,a tera tylko możecie zmienić nazwę na Lubelski Związek Gmin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mnie nie dziwi??? Protest jakiegoś dupka z PiS. Dla tych bęcwałów nie było, nie ma i nie będzie propozycji rządowej której by się nie sprzeciwili. Co mnie dziwi??? Protest samorządowców którzy dla przypodobania się gawiedzi potrafią "rżnąć głupa", publicznie udając kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...