Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Mole i robaki w cukierni Ambasador

Utworzony przez czysty mop, 9 lutego 2009 r. o 16:29 Powrót do artykułu
Przypadkiem szukając strony cukierni przez googla trafiłem na ten artykuł - co prawda dość późno :-) ale czytając bełkot w komentarzach należący ewidentnie do pracowników tej cukierni (inteligencją niegrzeszących zresztą) będę omijał ją szerokim łukiem. Obrona w tak nachalny sposób robactwa stwierdzonego przez sanepid to szczyt bezczelności. A miałem tam jeszcze zrobić zakupy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówiłam w cukierni "Ambasador" tort weselny, który miał być na 160 osób i kosztować do 1100 zł. Ostateczną cenę podano nam jednak dopiero wieczorem przed weselem i okazało się, że wynosi ona 1600, bo zrobili dużo większy tort. W dodatku tort miał być lekki, a był mdły i maślany. Chociaż było ponad 170 osób na weselu i każdy dostał kawałek to największa warst*** została nieruszona! Kiedy poszłam oddać stelaż i złożyć reklamację, Panie nawet na mnie nie patrzyły i były bardzo nieprzyjemne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...