Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid odmienił piekarnię przy Zemborzyckiej

Utworzony przez Hę?, 29 stycznia 2009 r. o 22:10 Powrót do artykułu
Polecamy?? Jakieś zaburzenie obiektywizmu wkradło się do tego artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, a teraz mój poprzedni komentarz został usunięty Nie trzeba być uczonym, żeby zauważyć, że artykuł ze względu na lead jest nieobiektywny. Jak to "polecamy"?! Tego jeszcze nie było w tekstach DW. Pozdrawiam serdecznie. Sugeruję poprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz komentarze wróciły! WTF?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA ŻE NIE DBAJĄ O CZYSTOŚĆ BO CHLEB OD NICH ORKISZOWY Z FORMY JEST TAKI JAK KIEDYŚ A NIE JAK TE SUPERMARKETOWE GNIOTY BEZ SMAKU I ZAPACHU PIECZYWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brud jest w każdej piekarni, gdyby sanepid sprawdził wszystkie takie obiekty skrupulatnie to by zamknął .ja też pracuję w podlubelskiej piekarni i wiem co mówię.Szkoda mi tych ludzi.Im dłużej się nad tym zastanawiam dochodzę do wniosku że może ktoś ma w tym jakiś interes?!!! Piekarze jestem z wami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem na jak długo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOIM ZDANIEM PIECZYWO Z TEJ PIEKARNI JEST PYSZNE W WIELU PIEKARNIACH JEST O WIELE GORZEJ - LUDZIE PRACUJĄ NA CZARNO NIE MAJA BADAŃ LEKARSKICH A O WARUNKACH SANITARNYCH NIE WSPOMNĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...