Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: To nie szczur. To bryłka ciasta (wideo)

Utworzony przez Fafluśniak, 24 stycznia 2013 r. o 14:52 Powrót do artykułu
Lublin przeprasza za swoją chytrą babe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli odszkodowanie od Nestle, teraz sami zaplaca za znieslawienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest własnie ten pęd do robienia ze wszystkiego afery. Nie sprawdzę, ale od razu rozdmucham sprawę i będę rzucac na prawo i lewo oskarżenia....A gdyby ta sprawa dotyczyla jakiejs malej firmy lub osoby prywatne, to na prawde mogłaby takimi zarzutami narobic komus kłopotu. Bo juz setki osób zdarzyły wysaczyć jad na Nestle....Nie bronie tej korporacji, bo pewnie swoje grzeszki tez mają, natomiast nie podoba mi się to w jaki sposób takie sprawy są załatwiane....Nie chce na Pani Kamili wieszac kotów, bo nie kopie się leżącego ale powinna teraz wszystkich przeprosić - przestraszone matki, które wyrzuciły produkty Nestle, ludzi którzy udostępnili jej post ora,z przede wszystkim, firme Nestle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie są ci wszyscy mądrzy z dnia wczorajszego z odszkodowaniami,kancelariami,mądrościami??? Licząc na pieniążki trzeba na nie zapracować. Pazerność nie popłaca.Głupota tym bardziej.To jak wygląda szczur wszyscy powinniśmy wiedzieć.Zamiast się uczyć dzieciarnia zajmuje się prokreacją i poszukiwaniem głupszego od siebie.Jak widać bezskutecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chytra baba z Lublina. Potrzebowała kasy na meble"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, odszkodowanie? I owszem, tylko teraz to Nestle może wystąpić o nie od nadgorliwej mamy, która rzuca oskarżenia zanim pomyśli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupcie sobie kaszkę ,chlapnijcie wody lub mleka a nawet mokrą łyżka wystarczy ,zostawcie na chwilke i macie swojego wychodowanego szczura hehehe,,sprawdziłam osobiscie ,,,,powinna się nawet nie zastanawiac i firme biegusiem przeprosić ,choć to napewno nie zmieni faktu że przez swoją głupotę ta firma straciła już coś więcej niż tylko ogromne pieniądze ,,,zaufanie '''które napewno przez najbliszy czas będzie ciężko na nowo odbudować ,takich pań jak ta z Lublina przecież jest napewno dużo więcej ....Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpię żeby jakiekolwiek wstępne badania były przeprowadzone na kartonie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziwne jak taka bryłka ciasta przeszła to na moje i by szczur też przeszedł i tak każdy odruchowo teraz bedzie zagladał do paczki czy faktycznie niczego tam nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na moje jeśli faktycznie była to bryłka ciasta to odrazu by dostali zarzuty o zniesławienie i fałyszywe oszczerstwa a tak się nie stało, dziwne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE TO NIE BYŁ SZCZUR, TYLKO BIAŁA MYSZKA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierze w szczura. na 3 zdjecia dwa sa w misce a 1 w paczce co oznacza ze przekladali to i od razu wiedzieli co to jest. ojciec od razu mowil o odszkodowaniu to zwykli naciagacze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet jeśli był to szczur to Nestle stać dać w ręke sanepidowi,pamietajcie ręka ręke myje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby faktycznie było to szczur to by było głośno tez w telewizji a nie tylko z interneie i by wycofali produkcje tych kaszek a jakoś nic nie wycofali a swoje dzieci karmiłam i karmie tymi kaszkami i jak narazie nigdy nic w nich nie znalazłam. Ja sama próbowałam tych kaszek bo nigdy nie daje dzieciom coś czego sama nie jadłam i jakoś zadnych zarzuceń nie mam do tych kaszek to tylko naciaganie firmy na odszkodowanie którego i tak nie dostaną zwykłe pomówienia nic wiecej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...