Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid w kebabie na deptaku po zgłoszeniach od klientów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2017 r. o 15:38 Powrót do artykułu
200zł mandatu ot im na***yli na kant...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żryjcie dalej te odpadki jak chcecie ja tam wolę pójść do restauracji na tradycyjne polskie smaczne potrawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 zł mandaciuniek a gdzie zwrot kosztów plus nawiązki dla poszkodowanych klientów? Nie ma tego w wolskim prawie? Ani sprawiedliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie? "Kupując kebaba, osiedlasz ara...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... - taki kebab miał dostać klient lokalu przy Krakowskim Przedmieściu 28 w Lublinie. Wizytę w lokalu opisał na portalu wykop.pl." .... podajecie link do Wykopu, ale nie podajecie nazwy tej garkuchni. A Wykop ją podaje. I publikuje paragon z tego zamówienia. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 zł mandatu - pewnie wnuki właściciela jeszcze będą spłacać tak ogromną karę...W zasadzie to należałoby zlikwidować sanepid. Ta instytucja nie spełnia swojej roli w najmniejszym stopniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to wogole za kara 200zł jest?? Więcej kosztuje wypisanie tego mandatu i czas pracy kontrolera. To powinno być min 10x więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takich mandatach jak 200zł to trzeba brać kredyty i raczej interes upadnie haha nie ma co się dziwić, ze właściciele mają wyjeb**ne na porządek czy produkty przy takich karach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Znacie? "Kupując kebaba, osiedlasz ara...."
 Tylko do tej pory jedząc kejaba to zawsze oszukał mnie Polak. A to stare mięso lub w śladowych ilościach... o innych numerach nie wspominam czy o nie nabijaniu na kasę w celu wydania paragonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrujnuje ich ta kara. Śmiech w kebabie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200zł to w kejabach czy trzeba szukać żywej gotówki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W upały lepiej omijać szerokim łukiem wszelkie fast foody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...niedawno spędziłem kilka dni na wyjeździe służbowych w Tczewie. Tam przy (bodajże) ul. Gdańskiej dałem się namówić na kebab. Nie mam w zwyczaju jest takiego świństwa w ogóle, ale pozwoliłem sobie na to "szaleństwo"! Czegoś tak ohydnego jeszcze nigdy nie było danym mi smakować, ale miejscowi wydają się być zachwyceni.... A więc kwestia smaku i gustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a polecam szanowemu sanepidowi nowy sklep stokrotki na Harnasie.Tam to dopiero zapchy od miesa .Przecież tam nie ma zachowanych temperatur .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie jest żadna kara, skromny mandat w kwocie 200 pln. Proponuję sanepidowi regularne wizyty w sieci kebabów owego właściciela jak również w jego sklepach KIWI. Przeterminowane produkty ze sklepów i zepsute warzywa trafiają do kebabowni. A przy okazji może inspekcja pracy i kontrola skarbowa by tak kompleksowo sprawdziła umowy pracowników w tych firmach, warunki pracy, kasy fiskalne, paragony, etc. Naprawdę polecam, jest co tam robić dla kilku instytucji tylko trzeba się do tego przyłożyć i chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yusuf z habibi to jest syryjczyk nie skończył studiów lekarskich tylko kebaby śmierdzące sprzedaje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jecie dobrowolnie to świństwo zwane kebabem i narzekacie.Kebaby należy omijać szerokim łukiem,zrozumcie wreszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Habibi najgorszy kebab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...