Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam nadzieję że piekarnia nie zniknie i nadal będziemy jeść pieczywo receptury Mistrza
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepszy chleb w Lublinie. Ogromny szacunek dla Mistrza.
0
Szkoda że odszedł mistrz , ale mamy nadzieję że jedyna koszerna piekarnia POzostanie .
0
Mistrz! Najlepsze pieczywo w Lublinie. Kupuję tylko w Jego piekarni. Odchodzą starzy mistrzowie, na szczęście syn podtrzymuje tradycję za co mu chwała.
0
Szkoda że odszedł mistrz , ale mamy nadzieję że jedyna koszerna piekarnia POzostanie .
Cham zawsze się wciśnie, nieprawdaż "cebularzu"?
0
  Ty chamie ,zyciowy nieudaczniku .Zazdroscisz nie tylko pieniedzy ale i czyisc umiejetnosci.Kazdy co sie dorobi w Polsce to zaraz zyd. 
0
R.I.P.   Mam nadzieję, że jego dzieło będzie kontynuowane, a ja będę wciąż mogła cieszyć się dobrym, tradycyjnym chlebem. Dodam, że innego chleba nie kupuję.
0
Serdecze wyrazy wspolczucia dla bliskich
0
Mistrz! Najlepsze pieczywo w Lublinie. Kupuję tylko w Jego piekarni. Odchodzą starzy mistrzowie, na szczęście syn podtrzymuje tradycję za co mu chwała.
0
Bardzo szkoda ze odszedl taki dobry czlowjeka, kondolencje dla calej rodziny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: