Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sieć Auchan poszukuje pracowników w Lublinie

Utworzony przez Gość, 10 maja 2013 r. o 17:12 Powrót do artykułu
Skandal! bo potem sprzedają pasztetową robioną z ludzkich zwłok ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam wielu madrych ludzi po zawodowkach i jeszce wiecej przeglopow po szkole sredniej i studiach wiec blagam co ma papierek do pracy na kasie lub wykladaniu cleba na polki . ciekawe jakie wyksztalcenie ma wlasciciel tego molochu gdzie ludzie tyraja po 12 godzin za 1500 br
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
znam wielu madrych ludzi po zawodowkach i jeszce wiecej przeglopow po szkole sredniej i studiach wiec blagam co ma papierek do pracy na kasie lub wykladaniu cleba na polki . ciekawe jakie wyksztalcenie ma wlasciciel tego molochu gdzie ludzie tyraja po 12 godzin za 1500 br
I tu masz calkowita racje kolego nie zgadzam sie tylko z zarobkami bo pewnie beda troszke nizsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko menedżerskie do Auchan w Lublinie - zarobki nie wyższe niż 3000 zł na rękę, a praca od rana do nocy Nadal prowadza rekrutację na podobne stanowiska, więc chyba wielu chętnych nie mają Ja podziękowałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak Auchan nieźle płaci w porównaniu do innych zagranicznych naciągaczy.Ja pracuję w Krakowie i na początek dostałem 1920 brutto plus nocki płatne .A praca od pon do pt i jedna sb w miesiącu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy ktoś orjętuje się, jak wyglądają warunki pracy i płacy pracownika hali działu spoźywczego bardzo proszę o odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam nie łudz sie ze dostaniesz w Lublinie wiecej niz najniższa krajowa Kraków to inna bajka ..pojedziesz do Piaseczne i wylecisz za to ze sie uśmiechniesz albo własnie sie nie uśmiechasz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko menedżerskie do Auchan w Lublinie - zarobki nie wyższe niż 3000 zł na rękę, a praca od rana do nocy :D Nadal prowadza rekrutację na podobne stanowiska, więc chyba wielu chętnych nie mają :) Ja podziękowałam :)
3000 to oni obiecuja. menadżer tego molochu ma 2500 na reke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...