Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga prezydenta Żuka jest już u wojewody. Odwołanie wkrótce ma trafić do sądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2017 r. o 20:39 Powrót do artykułu
pisz za siebie ja nie jestem murem za Żukiem i nie bede , sam piwa naważył niech pije, ukladal sie w ukladziki, a morale?..... pazernosc jego nie ma granic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze czasu ta POsępna gęba będzie swe ochłapy na atomy rozbijać. Skończyć tę szopkę z ochłapiarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk zastał Lublin murowany. pozostawi zaorany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#ZukZaMurem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało mu było kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie rzeczniku! Napisałem do waszego urzędu skargę na to, że przy wjeździe na parking na ul.Popiełuszki ktoś samowolnie ustawił szlaban. Czekam na odpowiedź już 50 dni! A wy oczekujecie od kogoś odpowiedzi na skargę w ciągu 30 dni a nasze- mieszkańców sprawy załatwiacie latami? Wasza buta i arogancja przekracza granice przyzwoitości a troszczycie się tylko o swoje interesy! Do zobaczenia przy urnie wyborczej gdy nadejdą wybory samorządowe panie Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam łyka jak pelikan, gdzie tylko można a nam biedakom narobił łlatnych parkingów i doi nas ile może. KONIEC ŻUKÓW to i ŻUKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej Zastał Lublin zielony - zostawił betonowy. Krzysztof I-szy Zadłużyciel ma lepsze przewiny. Historia osądzi jego nepotyzm, niegospodarność, czy arogancję. Deweloperzy wszystkich placów łączcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabił Tę naszą Polskę i jeszcze skarży się na PRAWO. Super sprawa. To nie dziwne , że nasi Sundy uniewinniają na POtęgę nasich geszefciarzy czy gwałcicieli 12 letnich dziewczyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  CIEMNY lud    jak to PIS określa swoich wyborców  to kupił ostatni RAZ , przyszłe wybory przegrane, Żuku trzymaj się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zgodnie  z prawem robił Żuk został powołany do rady przez ministra, teraz pis szuka dziury w całym jakby tu Żuka pograżyc bo jest nejlepszym prezydentem do tego ekonomista, strateg, wiec przyszłe wybory znowu wygra 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda o 500+   -1000 w portfelach +500 od pis   -500 –debetu na koncie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alka napisał:
 prawda o 500+        -1000 w portfelach     +500 od pis           -500 –debetu na koncie
Alka napisał:
Już zabierają 500 + rodzicom, także nacieszyli sie kilka miesięcy kasy brakuje i zabierają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierają 500+ bo jna nowe limuzyny dla rządu kasa potrzebna, wszystkie projekty bez pokrycia finansowego, już nawet frankowicvzom Jaro zabrobił kasę dawać a obiecywali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To smutna  prawda, że  PIS chce zniszczyć teraz Lublin. Byłam na manifestacji wspierającej naszego prezydenta. Pierwszy raz miałam możliwość posłuchania, naszych radnych. Nie miałam pojęcia, iż radni z partii PISu są tak zajadli, są tak bezmyślni. Czy Ci radni nie wiedzą, a moze zapomnieli już, że to my wyborcy zadecydowaliśmy i wybraliśmy Pana Żuka ?Czy nie wiedzą, ze nigdy więcej nie wybierzemy takich radnych, którzy tylko machają legitymacjami partyjnymi i szkodzą naszemu miastu,. Lublin nasze miasto, które akurat teraz jest w  najlepszym momencie, progresie. Jeden z radnych mówił  Lublin otrzymał 67 nagród o ostatnim czasie. I zastanawiam się jak to możliwe że inni obserwatorzy, Polacy zauważają wielki rozwój i potencjał naszego miasta a nie widzą tego sami radni, czy wojewoda. Czyżby  tylko dlatego, że są "w opozycji" w innej partii. Szkodzicie Panie Wojowedo i radni PIS, pomyślcie jak będą postrzegać miasto inwestorzy, którzy chcieliby u nas firmy założyć, skoro  PIS szkaluje Lublin. Mam ogromny żal, że tyle lat prezydent Żuk budował wizerunek naszego miasta a  PIS chce to zniszczyć w kilka dni.  Tak nie wolno, nie pozwólmy na to mieszkańcy Lublina, kochamy nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj spokój z pisMatołkami im nie wytłumaczysz oni nie wiedzą co to jest budowanie marki/wizeruku tylko koryta i władza,  latami nie rządzili tylko siedzieli cicho w swoich norkach czytaj spółkach Skarbu Państwa ja teraz ruszyli na urzędy, spółki wszędzie gdzie sie tylko da  i do Lublina przygonili w  ostatnim czasie. Trzeba bedzie ich przegonić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nasz prezydent bedzie zajmował się pisaniem pism zamiast rządzić miastem.... tak pisiory Lublin chcą urządzić...zawistne to partyjniackie aaaa...aż brakuje słów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest najlepszy w niecałe 2 kadencje miasto odbudował!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O troll ratuszowy w natarciu na zlecenie ze wasze pieniądze. Zawsze w obronie tylko 2 tematów. Żuka i deweloperów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było czasu dla miasta. Pracować na jednym za mało. Fuchmistrz z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...