Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skazani za dopalacze. 2 lata bezwzględnego więzienia dla właściciela sklepu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2016 r. o 15:49 Powrót do artykułu
Brawo dla sędziego i prokuratury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy tam na tym artykule pisało, że można spożywać, jeżeli nie no to teraz mozna każdego sprzedawcę innych artykułów niż spożywcze wsadzić do więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Jeśli zatankuję na "Bliskiej" do gardła benzynę, to sprzedawca pójdzie siedzieć... a Prezes Orlenu też? Czy Minister Skarbu Państwa jako właściciel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po wódce żygałem!, zatrułem się! głowa mnie bolała !, pędzę do Sądu z pozwem na ekspedientkę. Będę żądał odszkodowania od ekspedientki i właścicielki sklepu. Za przyznane pieniądze z odszkodowania znowu wódkę będę pił !! Z innego sklepu...I znowu będę żygał i znowu.... , i znowu do Sądu i tak dokąd się da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie uczciwy wyrok dla sprzedawców śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie dobra zmiana w resorcie sprawiedliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co kupujesz ciemniaku bez szkoły? Kupuje ten co chce i tyle w temacie. Ch.uj komu do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 2 lata ? Przez to co sprzedwali mogła umrzeć albo ucierpieć większa liczba ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anal pati na ławie skazanych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrok jak za zabójstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ci co kupowali mogli nie brac, było ostrzezenie ze produkt nie do spozycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...