Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skodą w słup na ul. Daszyńskiego

Utworzony przez lol, 30 marca 2010 r. o 12:14 Powrót do artykułu
a dlaczego nikt nie pisze o niedzielnym policyjnym pościgu i dachowaniu samochodu pirata ( prawdopodobnie pijanego) na zana przy wjeździe na na targ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarzenie miało miejsce o godzinie 23:04. Kilkadziesiąt minut później feralny słup runął na trawnik. Policja i laweta pojawiły się ok 45 min po północy, do tego czasu panowie uczestniczący w zdarzeniu oraz świadkowie miło spędzali czas przy piwku skutecznie zakłócając cisze nocną mieszkańcom osiedla. Gdyby komuś coś się stało o może zastanowiliby się trochę, a że nic się TAKIEGO nie stało, bo co to jest walnąć z prędkością 120km/h w słup? ŻAŁOSNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak łupną to normalnie podskoczyłam jadłam akurat kolację w swoim pokoju, więc naprzeciwko ulicy. Niech się wali deb*** pusty! Później to już poszłam spać więc nie widzałam jak ten słup walną o ziemię. A apropos tych pijaków 18-20 letnich to w sobote do 4 rano zasnąć nie mogłam bo się darły jełopy jedne. Popieram was w zupełności! ;-3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiście skoszony słup daje 5/5 za to że nikomu nic się nie stało daje 5/5 za wrażenia i adrenaline daje 5/5za przypał daje 5/5 i za to wszystko daje 5/5 ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale urwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Zdarzenie miało miejsce o godzinie 23:04. Kilkadziesiąt minut później feralny słup runął na trawnik. Policja i laweta pojawiły się ok 45 min po północy, do tego czasu panowie uczestniczący w zdarzeniu oraz świadkowie miło spędzali czas przy piwku skutecznie zakłócając cisze nocną mieszkańcom osiedla. Gdyby komuś coś się stało o może zastanowiliby się trochę, a że nic się TAKIEGO nie stało, bo co to jest walnąć z prędkością 120km/h w słup? ŻAŁOSNE
ŻAŁOSNY to jesteś ty i twoja wypowiedz bo przy prędkości 120 km/h nie byłoby co ani kogo zbierać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Bolek~ napisał:
ŻAŁOSNY to jesteś ty i twoja wypowiedz bo przy prędkości 120 km/h nie byłoby co ani kogo zbierać !!
byles na miejscu? slyszales wypowiedzi uczestniczacych w zdarzeniu? raczej nie. gnojki dosc glosno przechwalali sie jak szybko samochod jechal. z reszta nie interesuje mnie, jak dla mnie to mogli by zapic sie tym piwem i swoja pycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...