Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Skutki odwilży na Narutowicza: Wigloć i grzyb na ścianach". Autor jak pisze artykuł, to przed zamieszczeniem winien ją przeczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzyb na ścianach tak szybko nie rośnie, pleśń pojawia się z powodu braku wietrzenia mieszkania (wiadomo jak się wywietrzy to jest zimniej i grzać trzeba więcej a to już koszty) a więc po części mieszkańcy są sami sobie winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A/H1N1 napisał:
"Skutki odwilży na Narutowicza: Wigloć i grzyb na ścianach". Autor jak pisze artykuł, to przed zamieszczeniem winien ją przeczytać.
A autor komentarza nie musi go czytac przed opublikowaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jeżeli WIGLOĆ to dom do rozbiórki bo z grzybem jeszcze można sobie poradzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Ł. napisał:
grzyb na ścianach tak szybko nie rośnie, pleśń pojawia się z powodu braku wietrzenia mieszkania (wiadomo jak się wywietrzy to jest zimniej i grzać trzeba więcej a to już koszty) a więc po części mieszkańcy są sami sobie winni
człowieku ty się zastanów co piszesz mi grzyb wyszedł w ciągu trzech tygodni a wietrze codziennie.Administarcja połozyła na to lage i co teraz panie/i madra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Ł. napisał:
grzyb na ścianach tak szybko nie rośnie, pleśń pojawia się z powodu braku wietrzenia mieszkania (wiadomo jak się wywietrzy to jest zimniej i grzać trzeba więcej a to już koszty) a więc po części mieszkańcy są sami sobie winni
Ja rozumie że możesz się nie znać na grzybach na ścianach na wietrzeniu ogrzewaniu czyli całej cyrkulacji powietrza no nie musisz się znać ale na miłość boską czy jakąkolwiek jak nie wiesz o co chodzi w tym wszystkim to sam nie wypisuj głupot poczytaj , popytaj i dopiero wtedy zabieraj głos ! ja nie będę Ci tłumaczył bo zbyt wiele czasu by to zajęło ale jesteś w błędzie i ja wiem o czy piszę , grzyb potrafi pojawić się bardzo szybko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...