Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skwer Ofiar Wołynia w Lublinie?

Utworzony przez lublis, 4 czerwca 2013 o 22:26 Powrót do artykułu
w/w skwer został w zeszłym roku oczyszczony, doposażony i wypielęgnowana jeśli chodzi o zieleń z inicjatywy rady dzielnicy śródmieście. W tym roku ma być zrobiona nowa alejka z kostki brukowej. Ten skwer ożywiono, aby mógł pełnić funkcje wypoczynkowe. https://www.facebook.com/rzdsrodmiescielbn    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ofiary Wołynia przewracają się w swoich bezimiennych mogiłach skoro o ich pamięć dopomina sie Rękas.... no ale to zawsze dobre przygotowanie  do wyborów.... Poza tym nie uchybiając Ofiarom - nazwijmy może jakiś skwer albo ulicę Niemena, Cukiertorta, Sztukmistrza z Lublina, Grechuty, i innych postaci które nie poległy w lesie....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu Rękas! To nazwisko kompromituje każdą inicjatywę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popieram inicjatywę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wołyń nie był przyczyną niczyjej śmierci, co za głupia nazwa. Chyba tylko po to, by zatrzeć prawdziwą historię. To powinien być Skwer Ofiar OUN UPA, Polacy ginęli z ich rąk nie tylko na Wołyniu, to samo się działo od Chełma po Ustrzyki. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@Marzena   Jasne, a Drogę Męczenników Majdanka przechrzcijmy na Drogę Bestialsko Pomordowanych przez Hitlerowskich Zbrodniarzy w okresie Okupacji Niemieckiej.   Były bardzo poważne problemy z przyjęciem przez Radę Miasta stanowiska w sprawie apolegetyzowania Bandery przez miasta partnerskie Lublina - można więc było zgłosić projekt huczniejszy, albo możliwy do przyjęcia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: