Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to znaczy łubu-dubu?Czy każdy palący ma tak spiewać na cześć prezesa tego klubu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajna inicjatywa, nie będę się czepiać nazwy ;) szkoda tylko, że tak mało lubelskich miejsc można znaleźć w tej fejsbukowej aplikacji fit miejsca figury... widocznie lublinianie nie są łasi na nagrody ;) bo ciekawych miejsc na pewno nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcę żeby zamiast łubu-dubu było rumbum-bumbum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością dużym ułatwieniem byłyby popołudniowe bilety. Np. od 17-ej do zamknięcia. Na chwile obecną nie do końca jest sprawiedliwe to, że jeden siedzi cały dzień a drugi 2-3 godziny i płaci tyle samo. Rozumiem, że mogę sobie przyjechać wcześniej - nikt mi przecież nie broni. Ale problem dotyczy wielu pracujących mieszkańców Lublina. Po prostu nie mają możliwości wcześniejszego przyjazdu. A jak już przyjadą to płacą za dużo. Przykładowe 50% po godzinie 17-ej przekonało by wiele osób do  skorzystanie z tej ofert. MOSiR również by skorzystał. Osoby, które są od rana opuszczają ośrodek już popołudniu, więc nie byłoby tłoczno a wpływ z biletów większy. Skoro baseny mają służyć mieszkańcom to warto więc to rozważyć.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech naprawią zjeżdżalnię bo można sobie plecy zedrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze jak ktoś ma ochotę  tylko kilka godzin popływać to może pojechać do Hali Mosir do strefy H2O a co do palenia na Słonecznym Wrotkowie ostatnio jak byłem w sobotę i niedzielę to nikt nie wychodził! Jawnie palili wszyscy co chcieli: na trawie  między leżakami, wokół barów, na terenie basenów i nikt nikogo nie wyganiał! Nawet ochrona i obsługa jawnie palili! I jakoś nikt się tym nie przejmował!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To reakcja na skargi lublinian, którzy po zakończeniu pracy mieli mało czasu na kąpiele.  
Do umycia się wiele nie trzeba.Tacy to powinni podwójnie płacić za zasyfianie wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią z ludzi wariatów a " redaktorzy " którzy nie znają się na sprawie piszą że władze MOSIRU zmieniają godz. otwarcia po ich interwencji. BZDURA !!! Wzorem lat ubiegłych, w lipcu Wrotków funkcjonuje w godz 9-20. W sierpniu ponownie godziny będą skrócone.... A ludzie wierzą że ich interwencje coś dają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...