Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słoneczny Wrotków czynny krócej, zamykają basen na Aqua Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 o 08:44 Powrót do artykułu
Bilety drogie, a nie ma kto naprawić brodzików przed basenami, żeby popływać stopy trzeba najpierw unurzać w brudnej wodzie. Złośliwość czy lenistwo? Co na to Sanepid?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakość Słonecznego Wrotkowa niestety pozostawia wiele do życzenia. Takie przeciętne kąpielidło.
0
jakie to lubelskie aż przaśne
0
Jak ktoś nie korzysta z basenów i innych atrakcji i idzie dla towarzystwa, to za 21 lub 15 zł płaci właściwie za nieposprzątaną toaletę, w której w dodatku brak jest nawet papieru toaletowego, nie mówiąc już o niezbyt przyjemnym zapachu.
0
Dla kogo ten basen? 36 stopni środek wakacji a ja mam szukać po Lublinie basenu. Puk puk jest tam ktoś? Głupota nie ma barw partyjnych tym którzy piszą że POparancy i tak dalej proponuje mocniejszy puk w głowę
0
Słoneczny Wrotkow - dmuchane baseny za miliony zł...
0
A z jakiego powodu nie ma informacji o SPA Orkana??? Przecież też są otwarci do 23!!
0
Oczywiście główne remonty robione są w okresie kiedy jest najwięcej kientów. Nie dało się tego zrobić w zimie... To właśnie dlatego państwowe instytucje nie przetrwały .. o przepraszam panstwowy aparat urzedniczo -biurokratyczny utrzymywany z budżetu ma się calkiem dobrze a srednie pensje przekraczają tam pensje w firmach prywatnych
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: