Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Malezja o niczym innym nie marzy jak nawiazac kontakty z Lublinem . Ipo co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, dlaczego taki prymityw jest wiceprezydentem miasta. Już wiem. Przecież to Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
A Malezja o niczym innym nie marzy jak nawiazac kontakty z Lublinem . Ipo co?
Nie wiesz po co? Aby sobie robić wycieczki krajoznawcze. Ta hołota w ten sposób zwiedza świat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, a w KL napisali, że pani EKW zarówno w jedną, jak i w drugą stronę korzystała z ratuszowej taryfy. Z Malezji wracała w ostatnią środę i podobno zadeklarowała, że pokryje wszystkie koszty (!). Niemniej kiepską bajką jest ta rzekoma promocja Lublina w południowo-wschodniej Azji. To tak jakby w Polsce promowała się Kampala (to takie miasto w Ugandzie, chociaż nie stolica). Głośno lamentujący działacze pisu z ratusza mają zadziwiająco krótką pamięć, bo szybko zapomnieli, że Pruszkowski także zwiedzał cały świat za pieniądze podatników i to bynajmniej nie w formie urlopu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jawisła napisał:
możemy poszczekać a oni i tak robią swoje takie fora to ich wentyl bezpieczeństwa dziennikarz coś wpuści my poujadamy a karawana idzie dalej przecież władzunia nie przejmuje się kmiotami i gołodupcami trza korzystać póki sie jest u koryta ale jeśli byśmy się zjednoczyli i poszli na biurokratów to dopiero trzęśliby dupami !!! boją się manifestacji a nie międlenia na forum wschodniego dziennika
RACJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ona bedzie tam stala na ulicy i rozdawala te ulotki jak u nas stoja np. na deptaku ? haha chyba przygotowuje sie do swojej prawdziwej pracy czyli rozdawanai ulotek bo do tego tylko sie nadaje z calym tym ratuszem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mówcie co chcecie ale facjata tej pani jest straszna ,tak wiem o urodzie się nie dyskutuje ale na takim urzędzie to masakra, HORROR ! Nigdy więcej !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaale fotka-że szyba nie pękła? W tej Malezji ponoć jeszcze są kanibale?..................tylko w nich nadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże ale "mungoł"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelna gnida z żółtymi końskimi zębami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdasdas napisał:
Bezczelna gnida z żółtymi końskimi zębami!
Dobre, ale platformersi sobie dogadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tej okazji przeczytałem artykuł z lipca ub.roku. o tym jak służbowym samochodem pani prezio pojechała na zakupy do media markt. tłumaczenie było takie, że prosze mi wykazać ze zboczyłam z trasy o 50 metrów w drodze do domu. otóż pani prezydent mieszka pod lublinem w Dąbrowicy i trasa z ratusza do ulicy Nałęczowskiej przez Zana w żaden sposób nie jest uzasadniona. powinna jechać najkrótsza Droga to: Ratusz- Radziwiłłowska - 3-maja - Czechowska-Solidarności-Al warszawska-Barak- Dąbrowica. Więc trasa podana z GPS samochodu i pytanie w którym momencie nadrobiono drogi jest co najmniej aroganckie. Pewnie można dojechać do domu od strony Nałęczowskiej, ale to i tak nie uzasadnia jazdy przez ulicę Zana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli prywatny wyjazd okazał się służbowy to pani Wiceprezydent należy się zwrot kosztów podrózy i pobytu, diety, dodatek rozłąkowy i odszkodowanie za przerwany urlop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w ten sposob tubylcy z Malezji dowiedzieli sie ze istnieje taka dzika kraja w ktorej za darmo daja sluzbowe wielblady mechaniczne a Lublinie pda zamarznieta biala woda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem bardzo,czy nasze objawienie w postaci v-ce Pani prezydent szanownego grodu-Lublin,odpowie na tym forum,bo jestem pewien,że opinie na jej temat na pewno czytała jak również czytał Jej pryncypał,jaśnie nam panujący jeszcze p.Wasilewski. Konia z rzędem temu kto myśli,że czytelnicy dostaną jakiekolwiek wyjaśnienie w tej sprawie.I właśnie na tym polega arogancja władzy:mamy was wszystkich w du..pie.Po co Jaśnie Pani V-prezydentowa i jej zwierzchnik-pomazaniec Boży z nadania motłochu LUBLINA mają odpowiadać na jakieś tam "bzdury"A swoją drogą,nasza władza chciała być METROPOLIĄ.Jaka władza,taka-taka metropolia.UCHOWAJ NAS PANIE od nich!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogłaby sobie podarować takie tłumaczenia. Ciekawe czy Wasilewski zareaguje i czy dalej będą ciągnąć tą szopkę Może nie dymisja- to nie zachodnia Europa, ale w dobrym tonie byłby zwrot kosztów przez Vice-carycę i publiczne przeproszenie mieszkańców miasta za traktowanie ich jak ostatnich deb***i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszemy, piszemy, a kto sie odwazy napisac list polecony do prezydenta Lublina z żadaniem wyjaśnień i żadaniem zwrotu podatków płaconych do samorządu ? Ja nie moge bo mieszkam na wsi, nie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo na kogo NIE głosować oprócz Wasilewskiego !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim ryjem to bym jej dał najwyżej ratusz sprzątać po godzinach urzędowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydencie uwolnij miasto od tej piranii wbrew Palikotowi który jak sam sie chwaqlił wylansował do polityki " kobietę"! Kobietę????? Wreszcie przestanie Pana osmieszać baba która powie tylko prawdę gdy sie pomyli. Tyle juz ma pan dowodów jej działania na Pana szkode i nadal płaci jej za to pensję. Jej tłumaczenia są żałosne i obrazaja mieszkańców miasta. Czy ona myśli ze wszyscy sa głupi ? Bezczeloność!!! Takie tłumaczenie dla prasy wykorzystywania stanowiska dla celów prywatnych dyskwalifikuje ja jako urzędnika i człowieka. Wstyd! Wstyd! Wstyd!Gdyby miała odrobine honoru sama wynioslaby sie z ratusza oszczędzając własnego widoku współpracownikom i interesantom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...