Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LUBINEK3 napisał:
EKPIA WASYLA WIDAĆ KULTYWUJE DZIAŁANIA PRUSZKA, NIC NIE ROIBĆ I ROBIĆ IDOTIÓW Z WYBORCÓW,SWOJEI NTERESIKI ZAWAŁTWIAC,DOBRZE ŻYĆ Z KASY PUBLICZNEJ...PLUJĘ SOBIE W TWARZ I WALĘ ŁBEM W MUR,ŻE DĄŁEM SIĘ TUSKOWI I PALIKOTOWI OMOTAC I NA TO BURACTWO ZAGŁOSOWAĆ!!...WNIOSEK JEDEN JAK BY SIĘ NIE NAZYWAŁA DANA BANDA PSEUFDOPOLIYTKÓW: CZY PO,CZY PiS,CZY PSL TO JEDNA MAFIA KRĘTACZY, OSZUSTÓW, MALWERSANTÓW, ...PATRZĄ TYLKO JAK DOSTAĆ SIĘ NA SALONY I POTEM WSZYSTKO P....!!NA TO MIAST LUBLIN TO JUŻ KOMPROMITACJA NA CAŁEJ LINI!!!OGON POLSKI!!
Ty Kmiocie nie podcieraj sobie ryja PiSem. Głosowałes na PO to trzymaj fason jeszcze 2 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kmiot to najgorsza swołocz. Baba odpowiedzialna za budownictwo mieszkaniome w Lublinie nie wybudowała żadnego bloku mieszkalnego podczas swoich rzundów. Ale to całe towarzystwo Szczebrzeszyńsko-Biłgorajsko jest siebie wart i pasuje do siebie jak ulał. Najbardziej mnie bawi fakt, że to Kmioctwo zgywa sie na mecenasów kultury. A to kultura szmoncesowa dla gości z Izraela. Tylko, że tych gości jest mało a forsy idzie dużo i nie starcza na organizację ME czy meczu hokeja. Może jak wybudują lotnisko to ruszy lawina izraelskich turystów bo jest tu co do oglądania dla tych gości. "Nasi" propagatorzy tej kultury zadbają o to w 200% i dalej kosztem sportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormowiec napisał:
Myślę,że organa śledcze powinny wkroczyć do akcji i sprawdzić,czy wyjeżdżając na urlop pani zastępca prezydenta -bo nie ma etatu wiceprezydent w lubelskim magistracie - otrzymała DOFINANSOWANIE z magistratu,bo przecież przy okazji urlopu załatwiała sprawy BARDZO WAŻNE dla Lublina
Ci ludzie z Ratusz z Wasilewskim na czele, nadają się wyłącznie do roznoszenia ulotek, które właściwie nie mają czego reklamować. Kołodziej-Wnuk jest osobą wybitnie niekompetentną i w dodatku złośliwą, a jej ponowne pojawienie się w tzw. obiegu jest po prostu niesmaczne i należy ostatecznie wyeliminować takich ludzi z życia publicznego na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Aaaale fotka-że szyba nie pękła? W tej Malezji ponoć jeszcze są kanibale?..................tylko w nich nadzieja.
Zabrakło im przypraw zmiękczających stare mięso dlatego zdołała wrócić !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjl napisał:
Zastanawiam się, dlaczego taki prymityw jest wiceprezydentem miasta. Już wiem. Przecież to Lublin!
Nie, nie dla tego że to Lublin a dlatego że to swój człowiek tzw. Palikotowa składanka w ratuszu ale jak ich Guru padnie a paść musi bo za wiele wstydu dla regionu i Polski to i jej pokroju wiejskie baby(nie mylić z kobietami wsi ) pójdą precz oby jak najszybciej chyba że przeskoczą do innych partii a to u nich jest normą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g napisał:
ta bardzo inteligentna buzia mówi wszystko - jestem z Lublina !!
przepraszam ale jesteś w błędzie ta pani NIE JEST Z LUBLINA ona tylko sprawuje tu tymczasowo urząd załatwiony jej przez kolegę -znajomego A skąd to nieszczęście pochodzi tego nie wie nikt !Więc proszę nie utożsamiać pewnych ludzi z TYM MIASTEM bo wiadomo że jest ich tu ze zrzutu sporo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na zdjęcie tej Pani, wydaje mi się, że wszelkie próby wytłumaczenia Jej niestosownego postępowania są bezcelowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czepiajcie sie baby,to jej szef jest winny bo na to pozwala,czyli on robi jeszcze gorzej jezeli pozwala na to,bo chyba z nia nie spi, a tak wogole to babas mialaby zwrocic cala sume za dowoz na lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta! teraz to juz NAPEWNO bedzie musiala zwrocic:D tak naprawe to nie wina prezydenta i jego zastepcow ze przekraczaja uprawnienia, to wina slepych i naiwynych wyborcow POkojowo nastawionych i POlubownie traktujacych klamsta jakie im sie w łby pakowalo i pakuje:) Zal mi was drodzy podatnicy ktorzy sami go wybraliscie a teraz narzekacie ze jest zly i was robi w kwadratowe jajo:D mlodziezowe LOL z wami;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...