Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś pojechał na wycieczkę do UK i tam zapoznał się z wymaganiami w tym kraju, udaje światowca, a najgorsze że ma władzę. Nic się nie zmieniło. Kolesiostwo a nie kompetencje dlatego ta Polska słaba, chroma i nie ma szacunku na świecie.
Musi się to zmienić, ale jak zacząć gdy czytasz co piszą wychowawczynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni (co poniektórzy) forumowicze zachowujecie się gorzej niż przedszkolaki, bo KAŻDY przedszkolak wie a jak nie wie to z pewnością już niebawem będzie wiedział, że się... "uważnie słucha, pyta o niezrozumiałe fakty i formułuje dłuższe wypowiedzi o ważnych sprawach" dodatkowo "wie, że wszyscy ludzie mają równe prawa" ponadto "w skupieniu słucha muzyki, w tym także muzyki poważnej" a jeśli zajdzie potrzeba "używa właściwie prostych narzędzi podczas majsterkowania" i jeszcze "dba o swoje zdrowie; zaczyna orientować się w zasadach zdrowego żywienia" a na dodatek "wie, jak należy się zachować na uroczystościach, np. na koncercie, festynie, przedstawieniu, w teatrze, w kinie" nie wiem jak wy ale ja jestem pod wrażeniem, 90% dorosłego społeczeństwa tego nie wie, nie chce wiedzieć lub nie umie a przedszkolak wie i umie. PS cytaty nie zostały wyjęte z kontekstu. Są pełnymi odpowiednikami punktów z PODSTAWA PROGRAMOWA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO DLA PRZEDSZKOLI ORAZ INNYCH FORM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO opublikowanego na stronach MEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego jak dzieci mówią - głośno, cicho, to niestety jest rodzic, aby zwracał uwagę, bo potem takie dziecko nie ma już 5 lat, ale nadal mówi tak jakby by rozmawiał z głuchym. Natura dziecka to jedno, a wychowanie do drugie. Dzisiaj jednak dzieci się hoduje, bo ma być bezstresowo, tylko dla kogo? Wcześniej czy później taki człowiek dowie się, że nie jest pępkiem świata, a jego zachowanie nie pasuje do wyobrażeń pracodawcy. Powtarzanie materiału jest jego utrwaleniem. Część dzieci potrzebuje więcej czasu na przyswojenie sobie niektórych wiadomości. Poza tym nauczyciel jest w stanie rozpoznać czy dzieci się nudzą, czy nie i urozmaicić lekcję w taki sposób, aby powtórka była ciekawa.
Brawo, tak mówi pisze wychowawca, co zna i wychowuje dzieci.  Już 2,5 letnie dziecko potrafi posprzatać po sobie zabawki, wykonać proste zadania jak np. powtórzyć ćwiczenia, mam taką wnuczkę wiem o czym piszę. Niestety wielu ludzi nie rozumiem ze dziecko moze nawet pokochać naukę o ile pozostawi mu się trochę swobody i sprzeda to jako zabawa , jako coś dobrego. Byliśmy przeciwni 6 latkom do szkoły bo to ma dwie katastrofalne rzeczy, pierwsze szkoła nie była do tego całkowicie nieprzygotowana, a uraz powstały w wieku dziecięcym można już nie skorygować w starszym wieku. Z drugiej strony obowiązek , przymus może dziecko przyjąć jeżeli już rozumie że to dla jego dobra, inaczej nauczy się tego unikać, no i rok dzieciństwa dłuzej to też coś wspaniałego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni (co poniektórzy) forumowicze zachowujecie się gorzej niż przedszkolaki, bo KAŻDY przedszkolak wie a jak nie wie to z pewnością już niebawem będzie wiedział, że się... "uważnie słucha, pyta o niezrozumiałe fakty i formułuje dłuższe wypowiedzi o ważnych sprawach" dodatkowo "wie, że wszyscy ludzie mają równe prawa" ponadto "w skupieniu słucha muzyki, w tym także muzyki poważnej" a jeśli zajdzie potrzeba "używa właściwie prostych narzędzi podczas majsterkowania" i jeszcze "dba o swoje zdrowie; zaczyna orientować się w zasadach zdrowego żywienia" a na dodatek "wie, jak należy się zachować na uroczystościach, np. na koncercie, festynie, przedstawieniu, w teatrze, w kinie" nie wiem jak wy ale ja jestem pod wrażeniem, 90% dorosłego społeczeństwa tego nie wie, nie chce wiedzieć lub nie umie a przedszkolak wie i umie. PS cytaty nie zostały wyjęte z kontekstu. Są pełnymi odpowiednikami punktów z PODSTAWA PROGRAMOWA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO DLA PRZEDSZKOLI ORAZ INNYCH FORM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO opublikowanego na stronach MEN
Czy masz z tym jakiś problem, jak nie wierzysz że MOŻNA to chodź w niedzielę do Kościoła i sam zobaczysz jak pięknie zachowują się dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka  z ciebie polonistka jak z Bolka katolik
Ty za to BMW ,Bierny -Mierny -Wierny.Ile mierzysz? IQ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty za to BMW ,Bierny -Mierny -Wierny.Ile mierzysz? IQ.
TY się o moje IQ nie martw Lanosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co zabierano tych dzieciaczków ze szkol jak w przedszkolu będą miały to samo , do tego zmarnowano kupę kasy przygotowując szkoły na 6 latków ( place zabaw ,zabawki itp )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyłeś sie wyrazu od ''Kiepskiej'' widać to twoje klimaty. A po Polsku to jesteś ''JOŁOP''niektórzy dodają =''skończony''=w tym przypadku  przez słabego majstra.
Polonistko, jaki uniwersytet ukończyłaś, że tak kaleczysz język polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co zabierano tych dzieciaczków ze szkol jak w przedszkolu będą miały to samo , do tego zmarnowano kupę kasy przygotowując szkoły na 6 latków ( place zabaw ,zabawki itp )
Bo trzeba zniszczyć wszystko co było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY się o moje IQ nie martw Lanosie
Kiedyś Stefan Friedman spiewał piosenkę ''O.... CIENKI Bolek je je je''. To o tobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłą beke miałem z tego nowego programu przedszkolnego. Ale czytając wypowiedzi na forum to się przeraziłem. Jak można tak bezgranicznie wierzyć preziowi i w jego jedyną słuszną partię? Jak trzeba mieć zniewolony umysł, żeby w to wierzyć. Zastanów się jeden z drugim barem, kiedy ostatni raz byłem w muzeum, w teatrze, kinie, w galerii sztuki, kiedy ostatni raz i czy w ogóle interesowałem się kulturą wysoką i dopiero potem wymagaj tego od przedszkolaka. a interesowanie się przedszkolaka architekturą wnętrz i zieleni to już jakiś martrix
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Stefan Friedman spiewał piosenkę ''O.... CIENKI Bolek je je je''. To o tobie?
Polonistko, wstydzisz się swojego wykształcenia (czy raczej jego braku)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu licealistów "przejawia zainteresowanie zabytkami i dziełami sztuki oraz tradycjami i obrzędami ludowymi ze swojego regionu, malarstwem, rzeźbą i architekturą w tym także architekturą zieleni i architekturą wnętrz”? "Dobra zamiana", po ukończeniu zerówki od razu na studia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzeum i galeria malarstwa na Zamku będą oblężone przez 3-5 latków. W latach ''susznych''ZSRR w ''Dietskich Sadikach'' zaczynano od mundurków pionierskich z czerwoną chustą dla 3-5 latków. U nas będą uczyć jak ma postępować ''obatel'' aby był ''susznym'' patriotą.I popieral suszną linię ''PRZEWODNIEJ PARTII''.
mmmm... ćlamk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie śmiałyście się do łez, gdy zmuszono nauczycieli przedszkoli z dnia na dzień do nauczania języka nowożytnego. Na POdstawie tego zapisu w ub roku tysiące nauczycieli w POlsce straciło pracę!! Mimo tego, że w podstawie programowej POstanowiono przygotowywać do języka nowożytnego-dyrektorzy bezprawnie bezPOdstawnie wymagają certfikatów tak wysokich, jakich nawet nie wydaje uczelnia wyższa PO ukończeniu magisterskich studiów. W ten sPOsób rozwinięto prywatny biznes- nauczanie języka w przedszkolu!!
POlecam słownik do czytania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naucz się pisać po polsku jełopie zaKODowany
Ty to za to umiesz... :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"po zakończeniu edukacji przedszkolnej dzieci powinni" ---. a co powinny dziennikarze DW?
Nie wiem co powinny, ale edukacji raczej nie ukończyli. Albo ukończyli za wcześnie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłą beke miałem z tego nowego programu przedszkolnego. Ale czytając wypowiedzi na forum to się przeraziłem. Jak można tak bezgranicznie wierzyć preziowi i w jego jedyną słuszną partię? Jak trzeba mieć zniewolony umysł, żeby w to wierzyć. Zastanów się jeden z drugim barem, kiedy ostatni raz byłem w muzeum, w teatrze, kinie, w galerii sztuki, kiedy ostatni raz i czy w ogóle interesowałem się kulturą wysoką i dopiero potem wymagaj tego od przedszkolaka. a interesowanie się przedszkolaka architekturą wnętrz i zieleni to już jakiś martrix
A skąd my do cholery mamy wiedzieć, kiedy Ty byłeś w muzeum, czy coś?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele a może dziennikarz w kilku osobach. Co za brednie. Sztandar Ludu pisał bardzie wyrafinowane teksty. Dyrektor anonimowy ? Co za stek bzdur wciskacie ludziom. Może jeszcze trupa gimnazjum będziecie bronić czerwone szmaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same bzdury, To nie Dziennik Wschodni ale Sztandar Ludu. Zero dziennikarskiej rzetelności. Typowy artykuł na agenturalne zamówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...