Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na trasie Lublin-Kraśnik (zdjęcia)

Utworzony przez rad, 3 listopada 2008 r. o 10:21 Powrót do artykułu
a przypadkiem to nie renault clio???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECZNY ODPOCZYNE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w "czarnym punkcie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMOCHÓD, KTÓRY BRAŁ UDZIAŁ W TYM WYPADKU TO RENAULT CLI. PRZEJEŻDZAŁEM OBOK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście razem jak butla z gazem,powiedział kierowca ciężarówki...Polska to kraj deb***nych kierowców.Bo albo pijani albo z warszawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy samochód marki Peugeot był wyprzedzany czy wyprzedzał - jakoś to w/g mnie nie jasno pisze. Pana redaktora proszę o wyjaśnienie. Może powinno być: podczas wyprzedzania przez samochód marki Peugeot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kama~ napisał:
Czy samochód marki Peugeot był wyprzedzany czy wyprzedzał - jakoś to w/g mnie nie jasno pisze. Pana redaktora proszę o wyjaśnienie. Może powinno być: podczas wyprzedzania przez samochód marki Peugeot?
chyba widac ze wyprzedzal bo stoi na przeciwleglym pasie ? ;/ przejezdzalem ok godz 8 kolo tego wypadku i powiem jedno, az sie zbiera na myslenie na temat wlasnej jazdy.. takie obrazy (rozpacz najblizszych?) powinni pokazywac przyszlym kierowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem tę dziewczynę, która zginęła mieszkała niedaleko ode mnie (1km)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Znałem tę dziewczynę, która zginęła mieszkała niedaleko ode mnie (1km)
W takim razie skąd była???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kad byla i jak miala na imie i pierwsza litere nazwiska bo obawiam sie ze ja znalem ale nie mam pewnosci i mam nadzieje ze to nie ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kad byla i jak miala na imie i pierwsza litere nazwiska bo obawiam sie ze ja znalem ale nie mam pewnosci i mam nadzieje ze to nie ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam na imie Małgorzata P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
miałam na imie Małgorzata P
A wiesz może skąd była??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkała nie daleko Potoka Wielkiego a właściwie na Koloni Potok Wielki była to moja koleżanka ;'(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ci co z nią jechali??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kk napisał:
a Ci co z nią jechali??
siostra, koleżanka i chłopak siostry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była a juz jej nie ma [*][*][*][*] wieczny odpoczynek Gos.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Gosieńka ;(( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też ją znałam i jest mi tak cholernie przykro. Chodziłyśmy razem do szkoły średniej, nie mogę się otrząsnąć Czy to prawda że jej siostra również nie żyje? Że zmarła w szpitalu... Co za tragedia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ludzie jak nie wiecie to nie piszcie na forum takich głupot bo mnie to cholernie denerwuje...nie wiecie dobrze co sie dzieje a pleciecie trzy po trzy.. Jej siostra Asia żyje na szczescie...musimy teraz sie modlić o pozostałych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...