Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmigus-dyngus może kosztować

Utworzony przez eot, 30 marca 2013 r. o 10:12 Powrót do artykułu
Tylko kompletny deb*** będzie ryzykował w taka pogodę ponoszenie kosztów leczenia oblanej osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś każdy widział w tym tradycje a teraz? Sami do tego doprowadziliśmy za wszystko będą mandaty. wszędzie kamery, cały czas jesteśmy kontrolowani. Nie dlugo to pierdnięcie będzie można pójśc siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba snieg sie bedzie rzucać nie lac wodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Kiedyś każdy widział w tym tradycje a teraz? Sami do tego doprowadziliśmy za wszystko będą mandaty. wszędzie kamery, cały czas jesteśmy kontrolowani. Nie dlugo to pierdnięcie będzie można pójśc siedzieć.
Kiedyś np. 20 czy 30 lat temu za moich młodych lat nikt nikogo nie oblewał kubłem zimnej wody. Nikt nie oblał starszej osoby wodą bo to było nie honor. Jeśli się polewali to tylko we własnym gronie ci co mieli na to ochotę. Trudno się dziwić, że są takie restrykcje, wcale nie byłabym zadowolona gdyby mnie jakiś smarkacz oblał wodą kiedy idę odświętnie ubrana np. do kogoś z wizytą. Teraz to nie jest tradycja, to jest zwykłe huligaństwo smarkaczy (nieważne czy on ma 10 czy 20 lat). Takich polewaczy na własnym osiedlu się raczej zna i udowodnić, że to on nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze kradzierz jest bezkarna ,krasc mozna codziennie a smingus jast raz w roku mozna sobie darowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już czepiają się tradycji to może pod lupę wziąć wszystkie Święta i tradycje??? niedługo to po du*** nie będę mógł się podrapać bo będzie to wykroczenie, to zlikwidujcie to święto tą tradycje , która jest od xxx lat......... banda deb***i i bezmózgowców. Przeszkadza wam, że ktoś chce siępolać wodą, to i wystawiajcei mandaty za to ze snieg jest nieodgarnięty z chodnika, nie no tego to już wam się nie chce robić....... lepiej zaingerować w święto króre jest raptem raz w roku..... ?? to kto wam kur***a każe w tym dniu wychodzić na dwór jak się ktoś boi wody niech siedzi w domu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to kto wam kur***a każe w tym dniu wychodzić na dwór jak się ktoś boi wody niech siedzi w domu" Po co ma holota za kogso decydowac czy ma ktos siedziec w domu czy nie, bo jak wyjdzie to naraz moze sie zdarzyc to ze go jakis pacan obleje kublem wody? Kot zaplaci za czyszczenie garnituru, albo i ganitur nie nadaje sei do uzytku bo z abardzo przmoczony czy kto zaplci za uszkodzony telfon komorkowy? Traydcja to OK, ale bez dziczy i najazdu Hunow czy innych barbarzyncow co to nie wiedzaq co wolno a co nie. I bardzo dobrze ze beda karym, nich zei dzicz wreszcie moresu nauczy, a nie jakies prymitywy an ulicy beda za kogos decydowac. Fora ze dwora i niech sie ludzie oblewaja co chac asie pobawic, a nie zeby ich ktos zmuszal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brr .. zimno mi , śniega pełno , jeszcze za chwile ppewnie mnie obleją .. ja nie chcę, ale mama mi każe kurcze !! ; (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...