Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciebie Mlodowykształcony kształcono chyba w " Tekturze " ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Bardzo ciekawe, że "Solidarność" nie organizuje żadnych protestów, happeningów ani w ogóle żadnych zadym, gdy u żłoba aktualnie jest jakiś PiSuar, AWS albo inne "polskie patryjoty"... Czyżby tak naprawdę nie był to apolityczny związek zawodowy, którego celem jest obrona onteresów pracowników najemnych - wszystkich, nie tylko tych, w największych zakładach, tylko coś w rodzaju bojówki wyżej wymienionych politycznych partii? Całe szczęście, że 20 lat temu wypisałem się z tego gówna, przez co dziś nie mam moralnych dylematów.
no własnie, ta pieprzona solidarność z lat 80 obiecywała nam drugą japonię i co żeście zrobili, zaczęli rozróbę, naobiecywaliście i schowaliście "łeb w piasek'. Trzeba było nie zaczynać kotlet wam zdrożał o parę groszy i krzyk, a teraz wszystko drożeje codziennie i gdzie jesteście, tzn,. solidaruchy z lat 80, nie wszyscy poumierali, zyją jeszcze, b. przywódca też. Ja zaczęliście to walczcie do usranej śmierci. Solidarność to jest tzw. "wasze kolejne dziecko" a dzieckiem się opiekuje, a nie "urodzi i zostawi na pastwę losu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...