Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidarność: Niech geje nie grymaszą

Utworzony przez ~roman~, 1 lutego 2008 o 13:49 Powrót do artykułu
Czy to ta kretynka co na fotografii?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NO TAK PEDERASTOW ZNOW CIAGNIE DO KLERU .NIEDOROBKI HOP DO KUPKI
0
Pomijając gejów -jeżeli dla tej pani młodzież przynosi,czy też wnosi różne dewiacje,to co ta pani robi na tej uczelni -proponuję zmienic miejsce pracy .
0
Będą jakieś testy przed przyjęciem pracownika? Ciekawa jestem jakie??? kompletna bzdura...
0
KUL jest coraz bardziej żenujący. Myślałem, że słynne seminaria z wypędzania diabła i leczenia gejów to były ekscesy. Ciekawe co będzie nastepne? Pewnei znowu wyklną Kopernika...
0
Homosie wiedzą że mają o co walczyć, przecież gdzie mogą mieć narybek do swoich niecnych figlów jak nie na uczelni gdzie większość stanowią młodzi chłopcy. Biskup Paetz dał przykład jak walczyć o zaspokojenie swoich chuci.
0
Jesteś w błędzie na KUL studiuje więcej dziewczynek. Ale lesbijki też moga tutaj uczyć
0
Wstyd mi za moja "hulda moder". Oboje z żona jesteśmy absolwentami tej, kiedyś jakże zacnej uczelni. Teraz należy się wstydzić za wszystkich bęcwałów tam rządzących. Jak nie donosiciele, to chorzy z nienawiści do rożnych odmienności. A może jest to przemyślany sposób na "odstraszanie" IPN od ich akt osobowych? Bez względu na motywacje ich postępowania jest ono niegodne i uwłaczające historii KUL.
0
Wstydzę sie za Panią z Solidarności jak i za całą uczelnię. Czyli jest to prawda co mówiła świętej pamięci mija ciotka Strzeż się świętych, ci ludzie są najgorsi. Szanowna Pani proponuję, aby Pani wyniosła się z uczelni, najlepiej do odległego lasu Tam proszę zamieszkać, może jakiś lisek, wilk oczywiście nie gej zechce Panią przelecieć. Ja bym nie chciał i takiej porąbanej baby w domu bym nie trzymał. A sam KUL nabierając wody w usta nie wydaje o sobie dobrego świadectwa.
0
Jestem gejem i jestem z tego dumny i szczęśliwy. Niestety codzienne życie przynosi wiele barier, a przecież jestem takim samym człowiekiem jak inni. Jak ktoś chce o tym pogadać, a może i poznać się przy okazji to piszcie na moje gg 2133356 Pozdrawiam Krzysiek
0
HISTORIA TULIPANA czyli JAK PAN TULI PANA: Zakaz Pedałowania - taki znak w protestach sie pojawiał przekreslając 2 panów! Czy nie lepszym swiatowym rozwiązaniem jest TULIPAN? KUL zachodzi w głowę o zatrudnianiu tulipanów - brak jest zaś cech takiego tulipana. Skoro pominięto szczegóły, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH (ASC) z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY precyzuje tradycyjny obraz TULIPNA w sutannie: Do katedry w Lublinie wybrała się babcia. Słucha z otwartą gębą kazania. Wraca do domu i szKULić zaczyna wnuczka, że bezboznik! Wnuczek dociekliwie pyta: dlaczego? - bo do koscioła nie chodzisz mówił axcelencja!, a wkościele wszystko jest o gej! - O kej - babciu. poprawia wnuczek. - Jak axcelencja pedoł, że o gej, to o gej! - wrzeszczy babcia. Na to wnuczek odpowiada: - to nie tylko w Unii jest gejowo, ale i w kościele... - A zebyś wiedzioł! - mówi Babcia. Rektorem ASC jest *********** *********** , tel. +** *** *** ***. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
0
Krzych27 napisał:
Jestem gejem i jestem z tego dumny i szczęśliwy. Niestety codzienne życie przynosi wiele barier, a przecież jestem takim samym człowiekiem jak inni. Jak ktoś chce o tym pogadać, a może i poznać się przy okazji to piszcie na moje gg 2133356 Pozdrawiam Krzysiek
PEDAł ZAZDROSNY TO NAPISAł BO WYDYMAłEM MU BABE HAHHAAHHAHAHAHA POZDRO OD KRZYSIEK 27
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: