Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidarność: Niech geje nie grymaszą

Utworzony przez ~roman~, 1 lutego 2008 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Czy to ta kretynka co na fotografii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TAK PEDERASTOW ZNOW CIAGNIE DO KLERU .NIEDOROBKI HOP DO KUPKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając gejów -jeżeli dla tej pani młodzież przynosi,czy też wnosi różne dewiacje,to co ta pani robi na tej uczelni -proponuję zmienic miejsce pracy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą jakieś testy przed przyjęciem pracownika? Ciekawa jestem jakie??? kompletna bzdura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL jest coraz bardziej żenujący. Myślałem, że słynne seminaria z wypędzania diabła i leczenia gejów to były ekscesy. Ciekawe co będzie nastepne? Pewnei znowu wyklną Kopernika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homosie wiedzą że mają o co walczyć, przecież gdzie mogą mieć narybek do swoich niecnych figlów jak nie na uczelni gdzie większość stanowią młodzi chłopcy. Biskup Paetz dał przykład jak walczyć o zaspokojenie swoich chuci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś w błędzie na KUL studiuje więcej dziewczynek. Ale lesbijki też moga tutaj uczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za moja "hulda moder". Oboje z żona jesteśmy absolwentami tej, kiedyś jakże zacnej uczelni. Teraz należy się wstydzić za wszystkich bęcwałów tam rządzących. Jak nie donosiciele, to chorzy z nienawiści do rożnych odmienności. A może jest to przemyślany sposób na "odstraszanie" IPN od ich akt osobowych? Bez względu na motywacje ich postępowania jest ono niegodne i uwłaczające historii KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzę sie za Panią z Solidarności jak i za całą uczelnię. Czyli jest to prawda co mówiła świętej pamięci mija ciotka Strzeż się świętych, ci ludzie są najgorsi. Szanowna Pani proponuję, aby Pani wyniosła się z uczelni, najlepiej do odległego lasu Tam proszę zamieszkać, może jakiś lisek, wilk oczywiście nie gej zechce Panią przelecieć. Ja bym nie chciał i takiej porąbanej baby w domu bym nie trzymał. A sam KUL nabierając wody w usta nie wydaje o sobie dobrego świadectwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gejem i jestem z tego dumny i szczęśliwy. Niestety codzienne życie przynosi wiele barier, a przecież jestem takim samym człowiekiem jak inni. Jak ktoś chce o tym pogadać, a może i poznać się przy okazji to piszcie na moje gg 2133356 Pozdrawiam Krzysiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HISTORIA TULIPANA czyli JAK PAN TULI PANA: Zakaz Pedałowania - taki znak w protestach sie pojawiał przekreslając 2 panów! Czy nie lepszym swiatowym rozwiązaniem jest TULIPAN? KUL zachodzi w głowę o zatrudnianiu tulipanów - brak jest zaś cech takiego tulipana. Skoro pominięto szczegóły, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH (ASC) z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY precyzuje tradycyjny obraz TULIPNA w sutannie: Do katedry w Lublinie wybrała się babcia. Słucha z otwartą gębą kazania. Wraca do domu i szKULić zaczyna wnuczka, że bezboznik! Wnuczek dociekliwie pyta: dlaczego? - bo do koscioła nie chodzisz mówił axcelencja!, a wkościele wszystko jest o gej! - O kej - babciu. poprawia wnuczek. - Jak axcelencja pedoł, że o gej, to o gej! - wrzeszczy babcia. Na to wnuczek odpowiada: - to nie tylko w Unii jest gejowo, ale i w kościele... - A zebyś wiedzioł! - mówi Babcia. Rektorem ASC jest *********** *********** , tel. +** *** *** ***. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzych27 napisał:
Jestem gejem i jestem z tego dumny i szczęśliwy. Niestety codzienne życie przynosi wiele barier, a przecież jestem takim samym człowiekiem jak inni. Jak ktoś chce o tym pogadać, a może i poznać się przy okazji to piszcie na moje gg 2133356 Pozdrawiam Krzysiek
PEDAł ZAZDROSNY TO NAPISAł BO WYDYMAłEM MU BABE HAHHAAHHAHAHAHA POZDRO OD KRZYSIEK 27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...