Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czym tu sie podniecac? Praktycznie wszystkie firmy informatyczne narzekają na brak ludzi do pracy, wiec dorzucanie kolejnych mija się  z celem. Chyba, że sypną groszem, to wtedy będzie godne uwagi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście,że ktoś kto skręcał śrubki w odlewni albo wynosił na lewo rocznie pół Żuka z FSC i oczekuje,że te czasy wrócą nie będzie się tym podniecał. 100 rodzin więcej będzie miało w Lublinie z czego się utrzymać. Ja się cieszę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja się cieszę! 100 osób mniej po zasiłki! te 100 osób to kilka dodatkowych osób w innych branżach bo ktoś będzie musiał wypiec świeże bułeczki, nawarzyć piwa, czy podać pizze z pieca! bardzo dobra informacja, oby więcej tego typu wieści z naszego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra wiadomość dla pracowników i firmy życzę rozwoju i zwiększenia pracowników w Lublinie -choć to tylko mały kroczek ale korzystny -mniej po zasiłek jak poprzednicy piszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie każde nowe miejsce pracy na wagę złota.Ci co marudzą będą marudzić nawet jak powstanie 5 fabryk.Wtedy będą pytać czemu pięć a nie sześć.Te typy już tak mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w Lublinie w IT od 8 lat. Jak zaczynałem, były 3 duże firmy - Safo, Anica, UHC. Teraz jest kilkanaście firm tej wielkości, kilka sporo większych, i co parę miesięcy wprowadzają się nowe.   Ale co tu się dziwić, skoro student 4-5 roku na start jako programista dostaje w Lublinie 2000 na rękę, a w Warszawie 4000.   Fajnie, że Lublin się rozwija w tym kierunku, zarobki dzięki temu powoli rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...