Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
łubu dubu łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wygladają jak loża masońska
0
Pracobiorcy, bo nie pracownicy (by być pracownikiem, a nie pracobiorcą  niezbędna jest UMOWA O PRACĘ) dziękują lubelskim "biznesmenom" za śmieciowe umowy i płacenie minimum.
0
wygladają jak loża masońska
mały wschód
0
picu picu a glupiemu radosc
0
Ciekawszym byłoby powołanie klubu antybiznesu - z pracodawcami zalegającymi ze składkami, omijającymi przepisy pracownicze, zatrudniającymi na lewo etc. Ciekawe kto by w nim zasiadał?
0
co z bzdura, towarzystwo wzajemnej adoracji. 15 lat klubu biznesu a "ambasadorem" zostaje pani z hotelu alter. Ambasadorem zostaje się jak się wpłaci na imprezę. Zobaczcie to wszystko te same twarze. Wtłaczają nam że są wielkimi przedsiębiorcami. Hipokryci no cóż jaki region tacy przedsiębiorcy. Prowadziłem firmę na lubelszczyźnie i się wyprowadziłem bo tutaj normalnie nie da się funkcjonować.
0
Widzę na tym zdjęciu kilku wszędobylskich działaczy PSL-u, co potwierdza fakt, że być posłem, radnym, etc. to też niezły biznes.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: