Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdź, jak zapłacić za bilet MPK za pomocą telefonu

Utworzony przez bolo, 26 października 2009 r. o 07:37 Powrót do artykułu
A dlaczego nie piszecie jakie się koszty całej operacji bo z tego co wiem to dla PLUS i PLAY jest to darmowe a dla innych sieci już nie. Trochę to niesprawiedliwe biorąc pod uwagę, że w pozostałych sieciach ( ERA, ORANGE ) jest również bardzo wielu abonentów. Czyżby faworyzowanie PLUSA i PLAY ?? Wydaje mi się, że można było wymyślić system, który nie szarpałby po kieszeni użytkowników innych sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję sprawdzić rzeczywiste koszty tego biletu na stronie Mplay-a. Bo w artykule nie ma nic o opłatach za korzystanie z tej formy biletów oprócz ceny biletu ?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien zając sie ta sprawa UOKiK to moze byłoby dla wszystkich po równo !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W celu pomyślnego zakończenia operacji należy pamiętać, by wysiadać z autobusu tyłem trzymając lewą dłonią kostkę prawej nogi, zaś prawą - kostkę lewej nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja właśnie skorzystałam z tego systemu tzn zarejestrowałam i mam już 10zł w portfeliku na przejazdy pobrali 30groszaków za przelew... czy jakąś tam inną prowizję.... szukanie kiosków i darcie się do kabiny kierowcy mam z głowy ...teraz ciekawe czy zadziała to "coś" w autobusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...