Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzą smak i zapach lubelskiej kranówki

Utworzony przez mm, 4 maja 2010 r. o 20:29 Powrót do artykułu
Wykwalifikowany tester wody?czyli ISO9001 posiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do czystości i składu mineralnego to zgoda(pomijając infrastrukturę wodociągową a zwłaszcza jej stan) Natomiast co do smaku to polemizowałbym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woda w ds-ach PL na pewno spełnia wszystkie wymogi GHP. W skład jej wchodzą min. kamień, brud itd. pachnie jak jakieś ścieki. woda przefiltrowana nadaje się do mycia samochodu a nie do picia. nie wiem kto śmie pisać,ze woda w Lublinie jest smaczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akademiki PL napisał:
woda w ds-ach PL na pewno spełnia wszystkie wymogi GHP. W skład jej wchodzą min. kamień, brud itd. pachnie jak jakieś ścieki. woda przefiltrowana nadaje się do mycia samochodu a nie do picia. nie wiem kto śmie pisać,ze woda w Lublinie jest smaczna
Woda w Lublinie jest naprawę dobra (jest twarda to nie da się zaprzeczyć) (woda potem gazowana: nałęczowska i cisowiańska jest pobierana z tych samych źródeł w głębinie co w Lublinie). Mamy dobrą wodę. Spróbójcie kranówy w Katowicach, Dąbrowie Górniczej czy w Warszawie. Lubelskiej naszej można napić się z kranu: z warszawską i zagłębiowsko-śląską raczej radziłbym przegotować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łykacie temat jak młode karpie wodę, nie widzicie że chodzi o reklamę filtrów do wody pewnej firmy? Woda jest fatalna a niech no tylko zrobi się cieplej to chlor wsypią wiadrami do tej waszej lubelskiej "cisonałęczowianki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda w Lublinie śmierdzi chlorem często albo czymś podobnym, często nie da się wypić herbaty lub kawy, parę lat temu tak nie było,nie wiem,czemu tak się woda u nas popsuła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota zmienia co kilka miesięcy częstotliwość zmiany świateł na skrzyżowaniu przy rondzie ul. Krochmalna i Al. Jana Pawła II !!!!! Myślę, że dzieje się to za zgodą urzędników UM LUBLIN. Między godz. 14 a 17 trzeba czekać nawet do 7 zmian świateł, by przejechać przez to rondo. Jestem przekonany , że robi jakaś złośliwa świnia. Czas przeprowadzić śledztwo w tej sprawie - kto utrudnia życie mieszkańcom Lublina. Zgłaszam to oficjalnie do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...