Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to ładnie, MOPS będzie rozdawał darmowe wejściówki ... Najdzie się patologii z maja i tatar. Rzucą się głodomory na ciężarówkę z pizzą, Ja dziękuję, nie chcę być stratowany, okradziony lub dźgnięty nożem.
nie nazywaj rodzin z programu rodzina 3+ patologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładnie, MOPS będzie rozdawał darmowe wejściówki ... Najdzie się patologii z maja i tatar. Rzucą się głodomory na ciężarówkę z pizzą, Ja dziękuję, nie chcę być stratowany, okradziony lub dźgnięty nożem
A skąd przeświadczenie, że rodziny wielodzietne to patologia? Że chodzą głodni z nożem w kieszeni? Mój mąż jest z rodziny wielodzietnej i zarówno on i jego rodzeństwo to wykształceni ludzie. A i na każdym osiedlu są czarne owce. Wkładanie wszystkich do jednego worka tylko dlatego że się mieszka na danym osiedlu jest bardzo krzywdzące. To przykre że zatruwaja powietrze takie osobniki jak Ty.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa, gdzie te gwiazdy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...